Sense8 2. Sezon Ne Zaman?

Sense8 2. Sezon Ne Zaman?

Sponsorlu Bağlantılar

Bugün neredeyse film ya da dizi izlemeyen hiç kimsenin olmadığını çok iyi biliyoruz ancak bu noktada izleyici açısından zevk olarak filmin konusunda bir değişiklik oluyor. Bazıları aksiyon filmleri severken bazıları da romantik filmlere, bilim kurgu filmlerine daha fazla ağırlık veriyor. Özellikle film sektöründe de uzun yıllar boyunca çekilmiş izlenen ve izlenmeye devam eden çok büyük yapıtlar yer alıyor. Ülkemizde bu dizilerin başında herkesin bildiği gibi kurtlar vadisi serisi geliyor ancak onun farkı haftalık olarak ulusal yayın yapmasından kaynaklanıyor. Yabancı diziler arasında da henüz kısa zaman öncesinde ABD’ de online bir dizi izleme platformu üzerinden hayata geçirilmiş bir proje var ki milyonlarca kişi tarafından merakla takip ediliyor. Filmin adı sense8 bundan önce film 1. Serisi ile piyasaya çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı şimdilerde ise bu filmin 2. serisi gündeme gelmiş durumda. Filmde Miguel Ángel Silvestre, Doona Bae, Aml Ameen, Jamie Clayton gibi isimler başrol olarak bulunuyor.

Film hakkında çok şey bilmeyenler için konusuna bir değinelim isterseniz film dünyanın çeşitli ülkelerinde geçiyor bu ülkeler ise Birleşik Krallık, Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago 8 tane karakter var bu karakterler anlayamadıkları bir şekilde birbirlerinin hafızasına, zihinlerine ve yeteneklerine sahip oluyorlar ve bu onlar için oldukça olağanüstü bir durum haline geliyor fakat bu durumla birlikte bir de hayatta kalma sorunu ortaya çıkıyor. Seride 12 bölüm birden yayına sunuluyor ve her bölümde birbirinden farklı heyecanlara sahne oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bahsetmiş olduğumuz dizi sense8 konusu itibariyle oldukça değişik bir bilim kurgu filmi. Eğer ki filmin 2. Serisini izleyecekseniz benim size tavsiyem kesinlikle 1. Seriyi izleyerek 2. Seriye devam etmeniz.

Bilim kurgu filmlerinin film izleyenler için önemi büyüktür özellikle böyle sürükleyici konular olduğu zaman reklamsız izlemek ayrı bir tat verir. Diğer bir güzel yanı ise reklamın yanı sıra diğer bir haftayı beklemeden filmin tüm bölümlerini izlemektir. İstediğiniz bölüme kadar izleyebilirsiniz.

Bugün dünya geneline baktığımız zaman 2. Serisi devam etmiş film çok fazla yoktur ama sense8 bu tabuları da yıkarak kaliteli yapıtlar arasına kendisini de koymayı başarmış durumda. Gelelim dizinin 2. Serisinin ne zaman çıkacağı konusuna 1. Seri bildiğiniz gibi henüz çok yeni 2015 yılında yayınlanmıştı 2. Serinin de 2016 yılında yayınlanacağı ve bütün bölümlerin aynı anda verileceği duyuruldu. Tahminen de 2016 yılının Haziran ayı gibi olması bekleniyor.

Yukarıda anlatmış olduğumuz filmin konusuna istinaden filmi izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Sizi de etkileyeceğini düşünüyorum.

Sonuç olarak düşünecek olursak dizilerin ve de filmlerin hayatımızdaki yeri bizim için farklıdır. İster kadın olsun ister erkek dinlenmek ve kendimizi bir şeylerin yerine koymak istediğimiz de ilk yapacağımız şey filmlerin konusu arasında kaybolmak. Üstelik bu sayede de bir çok zaman günlük hayat koşuşturmasından sıyrılıp da gidebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.