Sevgilim Nerede Uygulaması (Android-İPhone)

Sevgilim Nerede (Android-İPhone)

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok arkadaşın isteği üzerine bu yazıyı yazmaya karar verdik, öncelikle şunu belirtmeliyim ki kozbon ailesi çok kıskanç olsa gerek. Gelen yorumları ve mailler de görüyoruz ki herkes hemen hemen şu sevgilisi alıp küçültüp cebinde taşımak istiyor. Hatta onu böyle bir kavanoza koyup saklamayı istiyor, şahsen bende öyleyim. Ben de kız arkadaşımın üzerine sürekli baskı yapıyorum, bunu giy onu giyme, oraya gitme, oraya bakma, kafanı eğ, dar giyinme, açık giyinme ve erkeklerle konuşma gibisinden bir çok uyarı yapıyorum, yani elimde olsa bütün erkekleri öldüreceğim o derece o kadar çok kıskanıyorum. Her neyse hemen konuya geçeyim, konunun başlığı Kız arkadaşım ve ya Sevgilim Nerede? İşte bu sorunun cevabını kozbon ailesi olarak yanıtladık..

Daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık, Kız arkadaşınızın ya da erkek arkadaşınızın WhatsApp’ta kiminle konuştuğunu öğretmiştik. Bu yöntemi internette arayarak bizi bulabilirsiniz. Yapmanız gereken, sevgilinizin bir android telefonuna sahip olması gerek ardından sevgilinizin gmail hesabını bir nedenlerden dolayı aldıktan sonra kişiyi Google üzerinden takip edebilirsiniz, nereye gittiği, en son Google Harita’da ne aradığını, en son konum bilgisini görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha sonra, WhatsApp üzerinden sevgilinizin konum atmasını isteyebilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra herşey Google hesabında kayıt altında tutulduğundan dolayı size anlık olarak bildirim geliyor.

Sevgilim Nerede Uygulaması (Android-İPhone)

Sevgilim Nerede(Android)

Sevgilinizin gmail hesabını aldıktan sonra, https://history.google.com/history/ adresine giderek sevgilinizin internette ne yaptığını, en son konum bilgisini hatta youtube üzerindeki arama ve izleme geçmişine kadar erişebilirsiniz.

Sevgilim Nerede(İphone)

Sevgiliniz muhtemelen İphone kullanıyorsa %100 Kayıp Cihaz bölümüne kayıt olmuştur diye tahmin ediyoruz, bunun için sevgilinizden cihaza kayıtlı olan mail adresini altıktan sonra İOS’un kendi sayfasına giderek cihazın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Cihaz neredeyse, sevgiliniz de oradadır. Aklınızda takılan soruları, merak ettiğiniz soruları mutlaka sorunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Doogee DG750 İnceleme başlıklı yazı da doogee dg750 antutu, doogee dg750 camera ve doogee dg750 iron bone review hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.