Silinen Videolar Nasıl Geri Getirilir?

Silinen Videolar Nasıl Geri Getirilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Artık herkesin teknolojinin gelişmesinin ardından bir akıllı telefonu olmaya başladı, lakin akıllı telefonlar bazen akıllı olmaktan çıkıp bizlerin sinirlerini bozmaya neden olmuyor değil. Günlük yaşantımızda onları hor kullanmaya başladığımız zamanda, ilk günkü hassasiyeti göstermediğimiz zaman maalesef akıllı cihazlarımız tıpkı bir kız gibi alıngan olup trip atmaya başlıyor. Bir ilişkide olduğu gibi, sevgili kız arkadaşına çok iyi bir şekilde davranırken evlendikten sonra değişir ya bizler de yeni bir cihaz aldığımız zaman ilk zamanlarda onlara çok iyi davranırken zamanla çok alıştığımız için onu hor kullanmaya, kenara yavaşça koymak yerine koltuğun üstüne fırlatmaktayız ki bana lütfen bunu sadece sen yapıyorsun demeyin biliyorum sizlerde yapıyorsunuz. Her neyse günlük yaşantıda bu tür olaylar sonucunda telefonlarımızın almış olduğu darbeler sonucunda bir daha açılmama gibi sorunlarda ya da birkaç sorun sonucunda illaki garantiye gönderiyoruz ve garantiye göndermeden garantideki yetkili kişiler içerisinde yer alan videoları ve diğer görüntülere erişmesin diyerek telefonumuza format atıyoruz. Format işleminden sonra akıllarda yer alan ilk soru, silinen videolar geri gelir mi ya da nasıl getirilir buna herhangi bir çözümü var mıdır şeklinde sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bugün sizler için Silinen Videolar Nasıl Geri Getirilir? başlıklı yazımızda sizlere kısaca detaylı bilgiler vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Videoları Geri Getirmek

Telefonunuzdan format sonucunda ya da kendi elinizle silmiş olduğunuz bazı videoları, görüntüleri kolaylıkla diskdigger adlı program sayesinde geri getirebilirsiniz. Bu programı bilgisayarınıza kurarak ve ardından telefonunuzu bilgisayarınıza bağladıktan sonra programı çalıştırıp telefonunuzda 3-4 dakikalık kısa derinlemesine inceleme yapması sonucunda geri getirebileceği dosyaları size sunmaktadır. Eğer telefonunuzda çok dosya var ve hepsini geri getirmek istiyorsanız diskdigger pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

Eğer telefonunuzdan sadece silinen 3-4 tane dosyayı geri getirmek istiyorsanız normal diskdigger adlı program sayesinde kolaylıkla geri getirebilirsiniz. Biliyoruz ki telefonumuzda, tabletimizde, usb belleklerimizde ya da bilgisayarımızda silinen her dosya maalesef silinmemektedir. Bunun için eğer silinmesini istediğiniz bir dosya var ise mutlaka bunu tamamen silmek için o cihazı yok etmeniz gerekmektedir aksi takdirde bir kaç farklı program kullanılarak daha derinlemesine inceleme yapıldığı vakit silinen veriler geri getirilmektedir tabi ki bu değişkenlik gösterebilir.

Diskdigger programanı bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, diskdigger.org adresine giderek kolaylıkla indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Selamn aleykum kardesim.2 sene once kullagm samsung gtb3410 yani kisaca android olmayan bi telefonum vardi suan o telefondaki fotgraflara cok ihtiyacim var acaba geri getirmek mumkunmu ?

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, tabi ki silinen resimleri geri getirebildiğiniz gibi silinen videoları da kolaylıkla geri getirebilirsiniz.