Sinsi App Nedir?

Sinsi App Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği üzerine WhatsDog uygulaması 01 Nisan 2016 tarihinden itibaren maalesef WhatsApp’a gelen güncellemelerden dolayı çalışmamaktadır. Uygulamanın yapımcıları sorunları çözüp tekrardan hizmet vermeye başlayacağız demesi bir çok kişinin tekrar umutlanmasını sağlarken aradan neredeyse 15 gün kadar bir süre geçmesinin ardından maalesef ki umutlar yavaştan tükenmeye başladı. Bugün sizlere Sinsi App nedir hakkında bir kaç bilgiler vereceğiz. Bunun üzerine bizler Kozbon olarak devreye girerek Facebook’tan gelen mesajları göz önünde bulundurarak kendi App uygulamamızı yazmaya karar verdik. WhatsDog kadar iyi olmasa da yine sizler için geliştirmeye devam ettiğimiz Sinsi App uygulaması ile sizlerde takip etmek istediğiniz kişilerin sadece telefon numaralarını belirterek WhatsApp’a giriş saatlerini internet üzerinden takip edebilirsiniz. Lakin geliştirmekte olduğumuz Sinsi App uygulamasını sadece belli bir kitle üzerinde test etmeye karar verdik. Her ne kadar çok kişiye hitap edersek o kadar çok zorlanmaya başlıyoruz şuan için toplam 137 tane kullanıcıya sahip olan Sinsi App uygulamasının kayıtlarını bugün itibariyle devre dışı bıraktık ilerleyen günlerde tekrardan hizmet vermeye devam edecektir. Sinsi App uygulaması sadece şuan için Web üzerinden desteklenen bir uygulamadır, ilerleyen günlerde Android kullanıcılar için uygulamasını yazmayı düşünüyoruz lakin şuan için nereye kadar ilerleyebileceğimizi test etmek ve verileri en doğru bir şekilde sizlere sunabilmek için bir çok test aşamasından geçmesi gerekmektedir. Sizlere Sinsi App uygulaması hakkında bir kaç merak edilen konulardan bahsetmek isterim.

Sinsi App

Tamamen değerli Kozbon takipçileri için hazırlanmış bir takip etme yazılımıdır.

 • Beni engelleyenleri görebilir miyim?
  • Evet sizi engelleyen kişileri takip edebilirsiniz.
 • Karşı taraf giriş yaptığında bildirim gelir mi?
  • Hayır şuan için bu mümkün değil, Sinsi App sadece karşı tarafın WhatsApp’a giriş saatlerini kayıt altına tutmaktadır. Çıkış saatlerini şuan için göstermemektedir.

  Sponsorlu Bağlantılar

 • Birden fazla numarayı ekleyebilir miyim?
  • Evet Sinsi App uygulamasına gelecek olan güncellemelerden biri olan birden fazla numara ekleme özelliği ile sizlerde bir çok kişiyi takip edebilirsiniz.
 • Ücretli mi?
  • Şuan için herhangi bir ücret talep etmiyoruz, toplamda 137 tane numara takip edilmektedir ve bu numara takip işlemi sadece 799kbps internet hızına sahip 2GB Ram ile eski işlemcili fanı kırık bir bilgisayara kurulu, ilerleyen günlerde Sinsi App uygulaması tam istediğimiz şekilde verim vermeye başlar ise daha kaliteli sunuculara geçiş yapılarak bir çok farklı özellik eklenerek ücretli hizmet vermeye devam edecektir.
 • WhatsDog hakkında bir gelişme var mı?
  • WhatsDog uygulamasını bende dört gözümle bekliyorum, WhatsDog uygulaması gelsin direk Sinsi App uygulamasını kendi elimle yaptığım gibi yine kendi elimle sileceğim. Lakin WhatsDog uygulaması için şuan ne zaman gelecek, ne zaman tekrardan hizmet vermeye devam edecek tam bilgimiz yok bunun için bizlerde sizler gibi bekliyoruz.
 • Sinsi App şuan test edebilir miyim?
  • Zaten şuan için 137 tane numarayı test etmekteyiz, şuan için yeni numaralar için kayıtları durduk. Eğer 13.04.2016 tarihinde yapmış olduğumuz günlük kayıt saklama işlemi sorunsuz bir şekilde olur olur ise ek kontenjan ile yeni kayıtlara izin vereceğiz. (Kendimi ÖSYM gibi hissettim kontenjan falan.)
 • Sinsi App uygulamasına eklenen özellikler nelerdir?
  • Sinsi App uygulamasında ilk başta bir çok hatası vardı, bunlardan ilki veriler günlük olarak saklanmaktaydı ve ne zaman verilerin silineceği konusunda bir bilgi vermeden direk olarak siliyorduk eski verileri. Lakin artık veriler haftalık olarak saklanmaktadır, yani takip etmiş olduğunuz numaranın bir hafta boyunca giriş saatlerini kontrol edebilirsiniz. Bunun haricinde benimde sinirimi bozan bir kötü hatası olan, giriş saatlerini çift olarak gösteriyordu bu sorunu da çözmüş durumdayız. Yine bir diğer eklenen özellik ise, Sinsi App uygulamasında maalesef ki veri güncellemeleri sadece 2 saatte bir ve ya daha uzun sürede yapılmaktaydı bu süre şuan için 1 saate kadar düşürüldü. Maksimum 1 saat içerisinde veriler otomatik olarak güncellenecektir, lakin arada bir şuan 137 kullanıcıya sürpriz yaparak 10-15 dakika da bir güncelleme yapmaktayız.
 • Gelecek Özellikler
  • Veriler otomatik olarak her 5 dakika da bir güncellenecek.
  • Şuan için tek numara takibi izin verilmektedir. İlerleyen günlerde bir den fazla numara takibi olacaktır.
  • Şuan için yurt içi numara takibi yapılmaktadır ilerleyen günlerde yurt dışı numara takipleri de yapılacaktır.
  • Telefonlara indirilebilecektir.

Sinsi Uygulamasını Kapattık.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsApp Fotoğrafın Altına Yazı Nasıl Yazılır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. İNDİRME LİNKİ NEREDE

 2. Lütfen
  whatsdog acilen açılsın ya da bana başka bir çözüm sunar mısınız çıldırmaya az kaldı

 3. Merhaba.ben sinsi.kozbon.com da kullanici adi ve sifreyi yaziyorum ama yanlis gosteriyor.bir kac kez denedim yine de olmuyor.kullanici adi yerine email adresini yazdim yanlis yaziyor yine.nasil indire bilirim

 4. Sinsi app için yeni kayıtlar alacak mısınız?

 5. Meraba ben whatsapta birini takip etmek mesajlarını görmek istiorum yardımcı olurmusunuz

 6. Merhaba suan sinsiye baktim takip ettigim kisi 22:11son gorulmesi yalniz sinside 23:02 olarak gozukuyor son gormesi saatlerde neyden dolayi yanlislik olmus olabilir ilgilenirseniz sevinirim

 7. Merhaba sinsi uygulaması güncellenmiyor.sorun devam ediyor galiba. Herhangi bir gelisme var mı? İlginize şimdiden teşekkür ederim. Bu arada whatsdog ile ilgili bir haber var mı?

 8. Merhaba herhangi bir gelişme var mı? Yoksa whatsdog için duaya başlayalım mı 🙂

 9. Merhaba saat 15 den beri güncelleme gelmiyor. Bir sorun mu var acaba

 10. Yeni guncellemenizi bekliyorum sabriniz ve ilginiz icin tsk ederim

  • Kozbon

   Merhaba efendim bugün birkaç sorunla karşılaştık bunun için yarın açılarak tekrardan hizmet vermeye başlayacağız. Yarın herhangi bir sorun ile karşılaşmazsak sistem eskisinden daha iyi bir şekilde çalışacaktır otomatik olarak güncelle olacaktır lakin yarını beklemek zorundayız.

 11. Merhabalar ben sinsi kullanicisiyim wep adresini facebook uzerinden tiklayarak ulasiyordum suan kaldirmis oldugunuz icin sayfayi bulamiyorum bana bir link atarmisiniz simdiden ilginiz icin tsk ederim 🙂

  • Kozbon

   Merhaba, sinsi uygulamasına sinsi.kozbon.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

   • Tsk ederim ilginiz icin

    • Kozbon

     ben teşekkür ederim lakin şuan uzun zamandır sayım yapmadık, şuan için bahsettiğim düşük hıza sahip internet bile yok. Onun için bir an önce sunucuya geçip denemeler yapmamız lazım, Sinsi şuan saat 10:00dan beri sayım yapmamaktır.

 12. iphone’u olanlar kullanamayacak mı?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, İphone telefonlara sahip olan kişiler sadece Web üzerinden takip edebilecek. Ki eğer yarın ki test sonuçlu olumlu sonuç vermez ise Sinsi uygulaması sileceğim. İlginiz için teşekkür ederim.