Sivilce için Ev Yapımı Krem

Sivilce için Ev Yapımı Krem

Sivilceler her gencin baş belasıdır, hele ki yüzü çok yağlı olan gençlerde ise bu olay daha çok kötüye gidiyor, kozbon.com sitesinin yöneticisi olarak koca karı tedavisi olarak adlandırdığımız bir karışımı sizinle paylaşacağım. Benim de yüzüm aşırı derece yağlı, her gün düzenli olarak yıkadığım halde sürekli sivilceler çıkıyordu. Beslenmeme hiç dikkat etmiyor sürekli yağlı besinler tüketiyordum, evimize konuk olarak gelen bir misafirin önerisiyle ve internette yapmış olduğum tedavinin toplam ücreti 5 TL. Pudra ile Gül suyu karışımı ile krem üretiyoruz bunun yapılışını hemen anlatayım.

Gül suyu ile pudrayı temin ettikten sonra bir tabağa 2 kaşık pudra ekliyoruz ve 1 kaşık gül suyu döküyoruz, bunu krem olana kadar harç karıştırıyormuş gibi karıştırıyoruz. Krem şeklini aldıktan sonra ılık su ile yüzümüzü yıkıyoruz ve temizliyoruz. Yapmış olduğumuz ev yapımı olan bu kremi yüzümüzde sivilce olan yerlere sürüyoruz. 4 Gün boyunca düzenli olarak sürersek yavaş yavaş sivilcelerin yok olduğunu görebiliriz. 4 günün ardından cildimizi beslemek için, sabah akşam pamuk ve yüzümüzü gül suyuyla nemlendirin. Göreceksiniz ki artık sivilcelerden eser kalmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Kremi yüzümüze sürdükten 15 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayınız ve sivilcelerinizin olduğu böyleye hafifçe dokunursanız o bölgenin çok yumuşak olduğunu fark edeceksiniz..

Benim yapmış olduğum ve denediğim bir formüldür. Bendeki sivilceleri yok etti, bugün 4.günümdü ve bundan sonra gül suyu ile desteklemeye başlayacağım. İlerleyen vakitlerde yine çıkmaya başlarsa tekrar uyguladığım bu formülü kullanmaya başlayacağım. Bu kadar çok etkili olacağını bilmeyerek 1 pudra şişesini kaseye boşalttım ve hemen hemen gül suyu şişesinin %15lik kısmını boşaltarak yapmış olduğum karışımın fotoğrafları..

Sivilce için Ev Yapımı Krem      Sivilce için Ev Yapımı Krem

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İddiaa'da Kazanma Taktikleri 2015 başlıklı yazı da fotomaç iddaa yorumları, galatasaray juventus iddaa ve günün iddiaa oranları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. ne pudrasi acaba

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bakkallarda ve eczanelerde satılan bebek pudrasından satın alabilirsiniz. Oldukça çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz, şimdiden geçmiş olsun dilerim. Kendinize iyi davranın..

  • Kozbon

   Merhaba efendim, tavsiye ederim bir ara bende kullanıyordum oldukça çok işe yaramakta. Bir ara tekrardan yapıp yine kullanacağım, ayrıca eczanelerde satılan sivilce giderici yüz sabunları var 7-8TL’ye onlarda oldukça çok iş görmekte tavsiye ederim.

 2. Bakalım en yakın zamanda deneyeceğim. İnşallah becerebilirim. Sivilceler çok sıkıntılı oluyor ve kötü görünüyor.

 3. başarılı bi çalışma tebrikler