Slither.io Nedir? Nasıl Oynanılır?

Slither.io Nedir? Nasıl Oynanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Agar.io oyunundan sonra ülkemizde çığır açacak olan oyunlardan biri olan Slither.io oyunu nihayetinde web üzerinden yayınlandı. Geçtiğimiz son 2 hafta içerisinde popüler olmaya başlayan Slither.io oyunu biraz bizlere tanıdık gelebilir, lakin bu yılan oyunu bizlerin 3310’da oynamış olduğu yılan oyunundan daha farklı bir şekilde yer tasarlanmış halde. Son günlerde popüler bir hale gelmiş olan Slither.io oyunu nedir? Agar.io yapımcıların çıkartmış olduğu oyunlardan biri olan Slither.io oyununda sizlerde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz, diğer oyunlara taş çıkartacak şekilde tasarlanan ve yine agar.io’da yapmış olduğumuz o sinirler ile karşılaşacağınız oyunlardan olan Slither.io oyununda ilk başta küçük bir yılan olarak başlıyorsunuz, daha sonrasında etrafınızda bulunan nesneleri yiyerek büyüyorsunuz. Büyüdükçe, oyun daha hırslanmaya başlıyor. Agar.io’dan tanıdık olduğumuz lider tablosunuda Slither.io oyununda görebiliriz, peki Slither.io nedir? ne zaman süredir var hiç merak ediyor musunuz? Öncelik olarak şunu söylemek isterim ki, agar.io oynundan daha hırslı ve daha sinir bozucu. Oyunda herhangi bir şekilde team yani grup kurma seçeneği yok bu yönden oldukça iyi iken maalesef ki oyunda yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı kendi saçınızı başınızı yolabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sinir hastaların oynamayacağı oyunlardan olan, Slither.io oyununda tek amaç büyümek ve lider tablosunda kendi adınızı görmek. Lakin hiç agar.io kadar kolay değil ama oldukça eğlenceli olan Slither.io oyununda vakit geçirebilirsiniz, keyifli keyifli sinirlenebilirsiniz. Slither.io’da kendi karakteriniz yani yılanı sağa sola yönlendirmek için mouse kullanmanız en doğru seçenek olacaktır eğer telefondan oynuyorsanız hiç tavsiye etmem masaüstü bir bilgisayardan oynamanız en doğru seçenek olacaktır çünkü oyun gerçekten Flappy Bird oyunundan daha sinir bozucu diyebilirim.

 

Slither.io Nasıl Oynanılır?

Bu oyunu oynayabilmek için, yukarıda bahsettiğim gibi bir masaüstü ve ya laptop bilgisayar kullanmanız en doğru seçenek olacaktır. Mobilden oynayınca oyun biraz kasıyor ve tam verimli bir şekilde oynayamıyorsunuz bunun için bilgisayar en doğru seçenek olacaktır. Yılanı mouse ile sağa sola doğru yönlendirerek etrafınıza bulunan maddeleri toplayıp büyüyebilirsiniz ve yılanı hızlandırmak için mouse sol tuşa uzun basarak hızlandırmayı sağlayabilirsiniz.

 

Nelere Dikkat Etmeliyim?

2 Hafta içerisinde popüler olan ve Google Play’de 800.000 adet indirilme sayısına sahip olan Slither.io oyununda tek dikkat etmeniz gereken olay herhangi bir oyuncuya çarpmamak. Eğer kendinizden büyük ve ya küçük birine çarptığınız vakit maalesef ki ölüyorsunuz ve sizin o büyük parçalarınızı başka oyuncular yiyerek onların çabuk büyümesine neden oluyorsunuz.

Taktik Vermek Gerekirse

Eğer ilk defa oynayacaksanız, tek dikkat edeceğiniz husus şu olsun. Oyunu haddinden fazla sakin bir şekilde oynayın ve heyecan yapmamaya çalışın. Diğer oyuncuların önünü keserek onların yanmasını ve onların büyük parçalarını yiyerek kendinizin daha büyümesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendi kendinizi yiyememektesiniz, yani normal 3310’daki gibi değil Slither.io oyununda kendinize çarpabilir, kendinizin içinden geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.