Slither.io Skin Nasıl Alınır?

Slither.io Skin Nasıl Alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Yemin ederim sinir olmamak elde değil lakin agar.io oyunundan daha hırs yapmamıza neden olan Slither.io oyununda bugün sizlere skinler hakkında biraz bilgiler vereyim istedim, bilindiği gibi son zamanlarda internette yer alan ve son 2 hafta içerisinde en çok kullanıcıya ulaşan Slither.io oyununda renk değiştirmek için bir kaç alternatif yol var, bu yollardan biri oyunu Twitter veya Facebook hesabınız üzerinden paylaşmanız durumunda oyunda birden fazla skin kullanabilirsiniz. Slither.io oyunu ile sizlerde, keyifli ve sinirli dakikalar geçirerek oyunda belli bir konuma gelebilirsiniz. Farklı renklerde yılan almak, kırmızı – beyaz ve şapkalı yılan alabilmek için oyunu sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak bunu elde edebilirsiniz. Eğer paylaşmadan farklı skin (görüntü) kullanmak istiyorsanız da aşağıdaki adımları izleyerek sizlerde Slither.io oyununda farklı karakter alabilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan, Slither.io Nedir? Nasıl Oynanılır? başlıklı yazımıza göz atarak Slither.io nasıl oynanılır konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Slither.io skin alabilmek için, farklı renklerde yılan kullanabilmek için oyunu sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Skin Nasıl Alınır?

Slither.io Skin Nasıl Alınır?

Skin ifadesini aktif edebilmek için, oyunu sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız lazım. Eğer paylaşmak istemiyorsanız, Twitter işaretine tıklayın sizi farklı bir sayfaya yönlendirecektir daha sonra geri dönün ve skinler açılmış olacaktır.

Eğer oyunu Facebook ve ya Twitter üzerinde paylaşmak istemiyorsanız, Twitter’da paylaş işaretine tıklayıp daha sonrasında geri gelip Skin’leri aktif edebilirsiniz.

Bu işlem sonucunda oyunda birden fazla skin kullanabilirsiniz. Daha önceki yazılarımız da bahsettiğimiz üzerine, oyunda mutlaka heyecan yapmak yerine sakin bir şekilde oynamanız durumunda kısa sürede büyüyecek ve oyun mantığını kavrayacaksınız. Yeter ki Slither.io oyununu sakin bir şekilde oynayınız ve diğer oyuncuları karambole getirmeye çalışınız, sürekli hızlanmayınız, sizler hızlandıkça küçülmeye başlıyorsunuz. Ayrıca şunu da eklemek isterim ki, bir kişiyi daha kolay bir şekilde karambole getirmek için sürekli onun etrafında dönmeniz durumunda onu yanıltabilir ve yanmasına sebep olabilirsiniz.

Oyun bana agar.io’dan daha zevkli ve daha eğlenceli geldi lakin sinir olmamak elde değil. Kafa dağıtmak için, diğer hüzünlü olayları unutabilmek için birebir oyun diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Slither.io Nedir? Nasıl Oynanılır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ama ben pqylaşmak istemiyorum nolacak abi söyle lütfen söyele

    • Kozbon

      Merhaba İnci, Paylaşmana gerek yok, Twitter işaretine bir kere tıkla sonra geri dön zaten skinler açılmış olacak.