Slither.io Taktikleri

Slither.io Taktikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sinir bozucu olan Slither.io oyunu hakkında bir kaç taktiklerimi sizinle paylaşmak isterim. Agar.io’dan sonra popüler olmaya aday olan Slither.io oyununda bugün dikkat etmeniz gereken tek husus çevrenizdeki kırılacak olan eşyaları saklamak yeterli olacaktır. Bunun haricinde pek dikkat edilecek husus yok aslında, Slither.io oyununu sakin ve mantıklı oynarsanız kısa süre içerisinde büyeyebilir ve oyundan daha keyif alabilirsiniz. Slither.io oyununda tıpkı Agar.io’da olduğu gibi botlar mevcut, bu botları da mantıklı bir hamle yaparak hızlı bir şekilde yiyebilirsiniz. Slither.io oyununun daha önceden ne olduğu, nasıl oynanıldığı konusunda Slither.io Nedir? Nasıl Oynanılır? başlıklı yazımızda paylaşmıştık. Bu yazımıza göz atarak Slither.io oyununun ne olduğu konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz, Slither.io oyununda taktik istiyorsanız mutlaka sabırlı ve sakin oynamayı deneyin. Sakin bir oynayış sergilediğiniz vakit zaten kısa sürede oyununda belli bir boyuta ulaşabiliyorsunuz. Slither.io oyununda, hız yapmamaya çalışın. Eğer kendinizi tehlikede hissediyorsanız hemen daha sakin bir yere giderek odaklanıp diğer oyuncuları öyle karambole getirebilirsiniz. Sizlere Slither.io oyununda kazanmış, kendim edindiğim bilgiler ile bir kaç taktik vereceğim. Slither.io oyununda dikkat etmeniz gerekenleri ve Slither.io tatiklerini şu şekilde sıralayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilmeniz gereken taktikler

  1. Etrafınıza bulunan maddeleri toplayıp büyümek yerine direk haritada orta kısıma giderek büyüklerin kavgasından toplayacağınız oyuncu maddelerini yiyerek daha kısa sürede büyüyebilirsiniz.
  2. Genellikle oyunda orta kısımda daha hareketlidir ve bir çok oyuncuda oyundan kaynaklanan sorunlardan ve ya yapmış olduğu heyecandan dolayı çabuk pes ediyor ve oyunda birine çaparak yandığından dolayı hücrelere ayrılıyor sizlerde orta kısımda yani haritanın ortasına giderek burada patlamış olan oyuncuların büyük maddelerini alarak hızlı bir şekilde büyüyebilirsiniz.
  3. Sakin olun ve kesinlikle oyunda panik yapmamaya çalışın, yemin ederim bugün ağzımda dişlerim kalmadı.
  4. Kendinizden küçük bir kişiyi yaladığınız vakit etrafında dönerek onu sıkıştırın ve o kişiye değmeden o kişinin yanmasını sağlayınız.
  5. Haritada uzak yerlerde oynamak yerine merkeze daha yakın biryerde oynayın, bu sizin daha çabuk büyümenize yardımcı olacaktır.

Yukarıda da ve diğer yazılarımda da bahsettiğim gibi kesinlikle heyecan ve panik yapmayın, Slither.io oyunu her ne kadar sizi sinir etsene oldukça eğlence olan ve kısa sürede büyüyen bir oyundur.

Oyunda şuan için botlar mevcut ve bir kaç hilesi de mevcut bunları yabancı kaynaklardan araştırarak bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Slither.io Skin Nasıl Alınır? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bunun hilesi varmı