Snapchat Nasıl Arkadaş Bulunur?

Snapchat Nasıl Arkadaş Bulunur?

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda yine gündemde bomba gibi etki yaratan uygulamalardan biri olan Snapchat uygulamasında bilindiği gibi Snapchat arkadaş ekleme olayları mevcut. İşte sizlere bugün Snapchat uygulamasında nasıl arkadaş bulunur sorusuna yanıt olacağım lakin hemen bu soruya geçmeden önce kısaca Snapchat hakkında bilgiler vermek isterim. Bu uygulama sayesinde fotoğraf çekebilir ve çekmiş olduğunuz fotoğrafları anında hemen paylaşabilirsiniz ve paylaşmış olduğunuz fotoğrafları arkadaşlarını beğenebilir. Paylaşmış olduğunuz fotoğraflar bir süre sonra sistem tarafından kendiliğinden silinmektedir yani Facebook ve ya Instagram gibi değil, ortalama 15-30 dakika içerisinde fotoğraflarınız sistem tarafından silinecektir ve ya takipleştiğiniz kişi fotoğrafı gördükten sonra 10 dk içerisinde fotoğraf silinecektir. Snapchat uygulamasında da diğer uygulamalarda olduğu gibi Arkadaş ekleme ve ya arkadaşları silme gibi bir durum mevcut ve bu olayı oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Gelin şimdi sizlere Snapchat uygulamasında arkadaşın nasıl bulunacağı konusunda kısa bir açıklama yapmaya.

Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat uygulaması bir süreliğine Android işletim sistemine ve İOS işletim sistemine sahip olan telefonlar için geçerli olup ilerleyen günlerde Windows Phone telefonlar için geçerli olacaktır.
Tüm işlem bu kadar, bizlere snapchat hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Arkadaş Ekleme

[list] [li type=”glyphicon-ok”]Snapchat uygulamasını açınız.[/li] [li type=”glyphicon-ok”]Üst kısımda yer alan Snapchat logosuna / işaretine dokunun.[/li] [li type=”glyphicon-ok”]Karşınıza çıkan kısımdan Arkadaş Ekle bölümüne dokununuz.[/li] [li type=”glyphicon-ok”]Buradan gereken seçenekleri seçerek arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.[/li] [/list]

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.