Snapchat Ücretli Mi?

Snapchat Ücretli Mi?

Snapchat ücretli mi? – Snapchat, tabiki de diğer sosyal medya uygulamaları ücretsiz ve her an her yerden ulaşılabilir bir sosyal medya uygulaması. Saniyelik ve anlık görüntülerinizi, fotoğraflarınızı paylaşabileceğimiz mükemmel bir uygulama..

Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat bedava mı? Snapchat nedir?

Snapchat’ı kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok aynı zaman da snapchat kullanabilmek ve içerisinde ki yani snapchat’in içerisinde yer alan yerleşik uygulamaları kullanabilmeniz herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Snapchat’ı kullanabilmek için bir adet akıllı telefonunuzun ve bu akıllı telefonunuzun kamerasının olması yeterli fakat snapchat’i diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran tek özellik; anlık olarak ve süreli olarak ne yaptığınızı anlatan fotoğraflardır. Yani bir kaç resim çekin ve bunları snapchat ile birleştirin sonra da snapchat’de takipçilerinizle paylaşın ve like yani beğeni alın. Mesela snapchat’de bir günde gittiğiniz her yerin resmini çekerek bir günde ne yaptığınızı snapchat programıyla bu fotoğrafları birleştirerek anlatabilirsiniz. Snapchat, hiç bir zaman ücretli olmadı ve olmayacaktır şuan da ücretsiz olarak uygulamayı kullananlara hizmet vermektedir. Snapchat’e giriş yapabilmek için telefonunuzun Google Play Store veya iOs işletim sistemiyle çalışıyorsa Apple Store’sından Snapchat yazıp indirdiktsn sonra kayıt işlemlerini tamamlayıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de son zamanlarda popüler ve günümüzün son trendleri arasından yer alan snapchat gençlerin bir numaralı gözdesi. Gençler burada anlık fotoğraflarını paylaşıyor veya gün içerisinde neler yaptıklarını anlatan fotoğrafları birleştirerek snapchat’e yükleyip takipçileriyle paylaşıyorlar. Snapchat’i telefonunuzun uygulama mağazasından da indirmek için herhangi bi ücret ödemenize gerek yoktur veya snapchat’i bir yıl,2 yıl, 3 yıl kullandınız bir süreden sonra para ödemek zorundasınız ibaresi yoktur. Sürekli olarak ücretsiz bir sosyal medya uygulamasıdır..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İyi günler ben 2 GB için dediğiniz işlemleri yaptım ama Once hatalı mesaj gönderdiniz diyor iptal etmek isteyince hatalı mesaj diyor. Self servisi deniyorum ondan da iptl edilmiyor yardım eder misiniz?
    Bende 500mb kullanmak istiyorum 2 GB tanimlanamadigi halde iptal edilmediği için 500 de olmuyor diyor yardım lutfen

    • Kozbon

      Merhaba Canan, paketi SMS ve ya Vodafone Self Servis üzerinden iptal edemezseniz vodafone müşteri temsilcisine bağlanarak kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İlginiz için teşekür ederim 🙂