Son Sürüm WhatsDog İndir

Son Sürüm WhatsDog İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Yuva yıkan olarak belirttiğim WhatsDog uygulamasını hemen hemen bütün herkes kullanıyor, geçtiğimiz günlerde Google Play’den spam yüzünden kaldırılan WhatsDog uygulamasını yanlışlıkla kaldıran ve ya yeniden yüklemek isteyen ya da bir çok hatalardan dolayı kaldırmak zorunda olan arkadaşlar için son sürüm WhatsDog uygulamasının apk dosyasını paylaşacağım. Ama bu kısma geçmeden önce sizlere WhatsDog uygulamasının neden kaldırıldığı konusunda biraz bilgi vereyim; ilerde uygulamanın kapanma durumu olur mu olmaz mı bunu bu yazının altında yer alan yorum bölümünden tartışalım. Öncelikle WhatsDog uygulaması neden kaldırıldı? Muhtemelen WhatsApp tarafından şikayet edilen uygulama Google Play’den kaldırıldı lakin WhatsApp için üretilen bu kadar zararlı uygulamalar mevcut iken WhatsDog kadar yararlı bir uygulamanın neden kaldırıldığına bir türlü anlam veremiyorum. Bunun üzerine sizlere WhatsDog Kapandı Mı? böyle bir yazı paylaşmıştık ve yazının içerisinde yer alan indirme linkinde bazı sorunlar olduğunu farkettik. İndirilen sürümünün eski bir sürüm olduğunu fark ettik ve çok verimli olmadığı hakkında bir çok şikayet aldık.Eğer WhatsDog uygulaması tam olarak verimli bir şekilde çalışmıyor ise mutlaka son sürümünü apk olarak indirerek kurmanız gerekmektedir. İnternette yer alan bir çok sürüm eski sürümler ve bir çoğu artık hemen hemen çalışmamaya başlamakta, kimisinde bildirim gelmez iken kimisinde numara eklenmemek gibi bir durum söz konusu.

 

WhatsDog hakkında soru sormak için tıklayınız.

WhatsDog İndir

WhatsDog uygulaması her geçen daha fazla büyükmekte, lakin son zamanlarda bazı kişiler bu uygulamayı engelleyerek kendisini gizleyebiliyor. Bu kişiler farklı WhatsApp sürümlerini kullanarak kolaylıkla kendilerini gizlemeyi başarabiliyorlar, peki nasıl yapıyorlar hiç merak ettiniz mi? WhatsDog uygulaması başkasının üzerinde çalışıyor ise, muhtemelen o takip etmek istediğiniz kişi çevrimiçi girişlerini farklı WhatsApp uygulaması kullanarak kapatmıştır. Ya da kişi İphone kullanıcı ise muhtemelen gelen mesajlara Bildirim Çubuğu kısmından cevap veriyordur, bundan dolayı kişinin son görülme saati değişmiyordur.

WhatsDog APK İndir

Son zamanlarda bir çok kişinin ücretsiz olarak kullanmış olduğu, sevgilinizi ve ya en yakın arkadaşınızı kolaylıkla takip etmenizde yardımcı olan uygulamalardan biri olan WhatsDog uygulaması son zamanlarda İphone kullanıcılarını takip edememeye başladı. İşte bu yüzden kullanıcılar tarafından eksi puan alan WhatsDog uygulaması kapanacak mı? hakkında bir çok sorular almaktayız. Herkes tarafından sevilen ve oldukça çok popüler bir uygulama olan WhatsDog uygulaması bir süre sonra WhatsApp’a gelecek olan güncellemelerden dolayı çalışmamaya başlayacaktır, lakin bir süre sonra yeni çıkacak olan güncelleme ile tekrardan çalışmaya başlayacak olan WhatsDog uygulamasını APK olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsDog uygulamasının son sürümü 21.05.2016 tarihinde yayınlanmış durumda. Telefonlarınızdan WhatsDog uygulamasını kaldırıp son sürümü alt kısımdan indirmeyi unutmayın, telefonunuzdaki eski sürümleri herhangi bir karışıklık olmasın diye silmeyi unutmayın.

Son Sürüm WhatsDog

Son sürümünü http://whatsdogapp.com/android adresine giderek ücretsiz olarak son sürümünü indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Kurulumu yapmadan önce mutlaka telefonunuzda ki bilinmeyen kaynaklar kısmındaki izini açmanız gerekmektedir. Bu ayarı aktif etmek için; Telefon Ayarları >> Güvenlik >> Bilinmeyen Kaynaklar kısmındaki seçeneği işaretlemeniz yeterlidir.

Kurulum; Bilinmeyen Kaynakları işaretledikten sonra http://whatsdogapp.com/android adresine bu adresi kopyalayıp tarayıcınızın URL kısmına yapıştırınız, inen dosyayı kurun ve ardından uygulama için mail adresini seçerek kimi takip etmek istiyorsanız o kişinin numarasını seçiniz. Ardından kişiyi takip etmeye başlayabilirsiniz. Uygulama hakkında sormak istediğiniz sorularınızı alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

http://whatsdogapp.com/android

Karşı Taraf Beni Engellerse, Yine de Takip Edebilir Miyim?

Merhabalar efendim, evet karşı taraf sizi engellediğinde bile bu uygulama sayesinde kolaylıkla karşı tarafı takip edebilirsiniz. Veri bağlantınız kapalı olsa bile, karşı tarafı takip eder lakin veri bağlantınız kapalı olduğundan dolayı sistem kendini yenileyemediği zaman size bildirim gelmez. Veri bağlantınızı açtığınız zaman, kişinin WhatsApp’a giriş çıkış saatlerini hakkında detaylı bilgileri WhatsDogun ilk giriş bölümünden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İphone İçin WhatsDog Var Mı? Varsa Ne Zaman Gelecek?

Yine sitemizin ziyaretçileri tarafından en çok sorulan sorulardan biri olan WhatsDog uygulamasının, İphone versiyonu var mı yoksa ne zaman çıkacak varsa nasıl kullanabiliriz gibisinden bir çok sorular almaktayız. WhatsDog uygulaması şuan için İphone kullanıcılarının hizmetine maalesef sunulmamaktadır. Lakin WhatsDog uygulamasına benzer uygulamalardan biri olan WhatsOnline uygulamasını telefonunuza kurarak İphone telefonunuzdan birden fazla kişiyi ücret karşılığında takip2016 edebilir ve o kişilerin son giriş / çıkış saatlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. WhatsOnline uygulaması oldukça kullanışlı bir uygulamadır lakin uygulama kredi sistemi ile çalışmaktadır bunun için uygulamaya 2. günden sonra ücret ödemeniz gerekmektedir, WhatsOnline uygulaması hakkında detaylı bilgileri WhatsOnline Nedir? başlıklı yazımızda paylaştık.

Google Play’den İndirmek; Şuan Google Play’de yer alan ve toplamda 100binden fazla indirilen App WhatsDog Android uygulaması maalesef yine Google Play üzerinden indirememektesiniz. Sadece şuan Google play’de yer alan bu uygulama, WhatsDog uygulamasının apk sürümün nasıl kullanacağınızdan ve nasıl indirebileceğinizden bahsetmektedir. Ve bu kılavuz maalesef ingilizcedir, bir çok kişi sırf adında WhatsDog uygulaması geçtiğinden dolayı maalesef orijinal uygulama zannederek uygulamayı indirmeye çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan WhatsDog Kapandı Mı? başlıklı yazı da WhatsDog çalışmayı durdurdu hatası hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Takip ettiğimiz kişiye her hangi bir bildirim msj fln gidiyor mu???çok acil

  • Kozbon

   Merhabalar Esma, hayır karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmemektedir. Lakin WhatsDog uygulaması bu aralar çalışmamaktadır onun yerine Google Play üzerinden telefonlarınıza bu uygulamaya benzer olan Wossip uygulamasını ücretsiz olarak indirerek 1 hafta boyunca deneme sürümünden faydalanabilirsiniz.

 2. Whatscobe uygulamasında sorunlar varmış. Başka bir uygulama varmı acaba önerebileceğiniz?

  • Kozbon

   Merhaba Bilge şuan için Whatscope uygulamasından başka çalışmakta iddia edilen uygulamalardan olan Wossip uygulamasını deneyebilirsiniz. Wossip uygulaması hakkında malesef ki bir bilgim yok.

 3. Whatscope uygulaması halen sorunsuz çalışıyorum acaba. Bir üzere kullanmıştık bıraktım. Tekrar tbaşlamak istiyorum.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, Whatscope uygulaması ara sıra gidip gelmektedir. Şuan için çalışmadığını biliyorum.

 4. Ucretsiz whatsdog tarzi bi uygulama lazim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, maalesef böyle bir uygulama şuan için geçerli değil eğer bulursam zaten paylaşacağım.

 5. Whatscope calisiyor fakat ucretli bildiginiz gibi… bagzi secenekler var uygulamanin icinde henuz denemedim daha yavas bildirim tarzinda secenekler var bunlari secmis olasak acaba ucretsiz de bildirim alabilirmiyiz ?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, şu şekilde özetleyeyim beni yanlış anlamayın sakın. Bir köprü düşünün, bu köprü her ne kadar sağlam malzemelerden yapılsa bile belli bir süre üzerinde ağırlık arttıkça yıkılma ihtimali o kadar çok oluyor aynı durum bu tür uygulamalar için geçerli. Mesela Whatscope uygulaması ücretsiz olsaydı bir çok kişi kullanılacak ve bu uygulamanın WhatsApp tarafından fark edilmesine ve bir çok kişini fark etmesine neden olacaktı. Siz ücretsiz olarak kullansaydınız sizden görecek olan bir arkadaşınız “aaa ücretsiz, ihtiyacım yok ama bende kullanayım” diyerek kullanacak ve ondan da bir başka kişi görecekti böyle böyle uygulama her yere yayılacaktı ve kısa bir süre sonra Whatscope uygulaması da maalesef ki çalışmayacaktı. Bu durum için maalesef ki bu uygulama ve uygulamanın ihtiyaçları da gelen ücretler karşılığında karşılanmaktadır. Umarım kendimi anlatabilmişimdir, kendinize iyi davranmayı unutmayın hayırlı günler dilerim.

 6. Facebook adresine geldiğinde kurulum aşamasında yaziyor ve yükleme yapmıyor

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bahsetmiş olduğunuz yani WhatsDog uygulaması çalışmamaktadır bunun yerine Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz. Teşekkür ederim.

 7. Uygulamayı indirdim numarayi falan söylendigi gibi yazdım ama ne eskiye dair ne şimdi hiç bir şekilde Son görülme falan göstermiyor ?

  • Kozbon

   Merhaba efendim bu uygulama şu an çalışmamaktadır onun yerine Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz teşekkür ederim

 8. whatsdog calisiyor ama ücretli sanırım

  • Kozbon

   Merhaba Alican WhatsDog uygulaması maalesef ki çalışmamaktadır çalıştığını nereden çıkardınız acaba merak ediyorum? Eğer bu uygulama çalışsaydı sadece bir kişi için ücretsiz olacaktı birden fazla kişiyi takip etmek istiyorsanız da ücretli olacaktı.

 9. whatsdog çalışıyor ama test edemedim ücretli mi oldu yoksa 1 kişi ucretsiz mi anlayamadim

  • Kozbon

   Evet efendim uygulama bir kişi için ücretsizdir, lakin uygulama çalışıyor mu siz de ben de şuan çalışmıyor?

 10. whatsdog calisacakmi?ya tamamen durdulurdumu?

  • Kozbon

   Merhaba Selinay bu konu bilgimiz yok ve whatsdog uygulaması da herhangi bir şekilde olumlu olumsuz açıklamalar da, bulunmamaktadır. Bundan dolayı bizlerde bilmiyoruz, lakin Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz.

 11. Uygulamayi yukledim ama error veriyor neden acaba?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu hatayla hatayla karşılaşma sebebiniz bu uygulama şuan için pasif halde olduğu için, lütfen telefonunuza whatscope uygulamasını indirerek deneyin.

 12. Kozbon kardes whatscop da hergün takip ettiğim numarayı iki gündr takip edemiyorum girilen numara hatalı diyor numarada bi hata yok bilgin varmı

  • Kozbon

   Merhaba Salih, bu konu hakkında benim yapabileceğim bir durum yok bunun için uygulamanın yetkileriyle iletişime geçerseniz yetkili kişiler size yardımcı olacaktır. Yetkili kişiler ile iletişime geçmek istiyorsanız Google Play üzerinden Whatscope uygulamasını bularak alt kısımdan mail gönderebilirsiniz. Teşekkür ederim.

 13. Telefonuma uygulamayı indirdim kurulumu yaparken takip etmek istediğim numarayı girdim ve uzun süre bekledim çok kez denememe rağmen hala hata veriyor ve numarayı onaylayıp devam etmiyor

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsDog uygulaması şuan için çalışmamaktadır onun yerine Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz.

 14. Programı dediginiz gibi indirdim ama beklenmedik bir hata diyor sürekli

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsDog uygulamasını kullanmak yerine Whatscope uygulamasını kullanmayı deneyebilirsiniz. Teşekkür ederim.

 15. merhaba whatscope ücretli bir programve çok pahalı başka uygulama var mı acaba

 16. Iyi hos guzel whatscope diye bi uygulama yapmissiniz. Emege saygi whatsdog onceden ucretsiz calisirken bu niye ucretli madem ki whatsap whatsdogu kaldirdi siz tekrar bi uygulama yaptiniz ucretli olmasinin sebebi ne aylardan beri whatsdogun calismasini bekliyoruz olmaycaksa soyleyin bilelim ayrica ucretli olmasi doğru degil alabilen var alamayan var.

 17. Merhaba
  Whatsdog a giris yapamiyorum.sistem hatasi diyor..bunun sebebi ne olabilir

 18. Merhaba
  Whatsdog indirdim fakat eror diyor bunun sebebi nedir.? Ayrica whatcope yi denedim 1 gunluk ucretsiz olarak. Lutfen yardim edin.

  • Kozbon

   Merhaba efendim, bu sorun şundan dolayı kaynaklanmaktadır; WhatsDog uygulaması şuan için pasif haldedir yani çalışmamaktadır. Bunun için Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz.

 19. Whatsdog son sürümünü kurdum ama kisi secince error yaziyor neden ve ne yapabilirim

 20. 14.06.2016 whatsog yeni sürüm yine çalışmıyor sanırım. Alternatif ücretsiz bir şey varmı acaba…? teşekkürler

 21. İyi günler whatsdog un son sürümünü indirdim fakat paket çözümlemede sorun var diyor ne yapmam lazım

 22. Iyi günler whatsdog un son sürümünü indirdim fakat paket çözümlemede sorun var diyor ne yapmam lazım

 23. Attığınız linke girdim ve indirdim fakat kişi seçerken error verdi

  • Kozbon

   Merhaba efendim, WhatsDog uygulaması çalışmadığından dolayı böyle bir hata alıyorsunuz. WhatsDog tekrardan çalışmaya başladığı vakit sizlere tekrardan haber vereceğiz.

 24. Kurulumu yaptim ancak kisi eklemek istedigimde unexpected server error uyarisi vermekte

  • Kozbon

   Merhaba efendim, evet şuan da WhatsDog uygulaması şuan için çalışmamaktadır bunun yerine Whatscope uygulamasını deneyebilirsiniz.

 25. Uygulama çalışmaya başladı mı baslamadiysa ne zaman başlar ya da ise yarayacak başka uygulama var mı acil lazim yaaa whatsbomb ise yaramıyor whatsdog çalışmıyor ücretli bir şeyler indiremem zaten Bi şeyler bulmak şart ama ne yapacağım ben yaaaa