Survivor All Star Sms Sonuçları

Survivor All Star Sms Sonuçları Turabi
Bir ekran fenomeni haline gelen ve yediden yetmişe hemen herkes tarafından büyük beğeni ile takip edilen Survivor All Star ile ilgili geri sayımın hızla devam ettiği şu günlerde herkesin gözü Kıbrıs biletini kimlerin alabileceğine çevrildi.

Gönüllüler takımı uzun süredir performansları ile göz doldursa da son dokunulmazlık oyununu kazanmayı başaramadı. Ünlüler takımının son temsilcileri olan Merve Aydın ile Hakan Hatipoğlu’nun büyük ve zorlu bir mücadelenin ardından kazanmayı başardığı dokunulmazlık oyunun ardından ünlüler derin bir nefes alırken gönüllüleri ise konsey telaşı sardı.

Gönüllüler arasından yapılan oylamanın ardından elenmek üzere iki isim çıktı. Turabi ve Hilmicem Hasan’ın ismini yazarken, Hasan ve Begüm ise Hilmicem’i aday olarak gösterdi. Oylamanın ardından elenmek üzere Hilmicem ve Hasan’ın ismi çıktı.

Daha önce elenmek üzere yazılan isimler Survivor all star smse çıkan isim listesine göre eleniyordu. Ancak, en son yapılan büyük oylamanın ardından artık yeni bir oylama yapılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdilik iki isimde de büyük bir panik yok. Çünkü ikinci dokunulmazlığı kazanmaları halinde ünlüler takımında bulunan iki isim de onlar ile birlikte elemeye girecek. Bu durumda da dörtlü arasında en az oyu alan isim adaya veda edecek. Ancak ikinci dokunulmazlığı da kaybetmeleri halinde Begüm de elenmek üzere konseyde yerini alacak. Böylece gönüllüler takımı kendi arasında bir eleme yapacak ve giden isim gönüllüler takımının üç kişi kalmasına neden olacak.

Herkesin bildiği gibi artık yeni sms oylaması yok. Bu nedenle büyük oylamada en çok oyu kim alırsa o yoluna devam etmeyi başaracak. Peki, Survivor all star sms birincisi kim oldu? Hemen hepimizin bildiği gibi sms oylamalarında gönüllüler takımında Hasan haftalarca birinci olmayı başarmıştı. Bu nedenle onunla elemeye hangi isim çıkarsa çıksın gitme ihtimali yüksek gibi görünüyor. Çünkü Survivor all star sms gönüllüler sıralaması listesine baktığımızda Hasan’ın ismi büyük ihtimalle ilk sırada yer alıyor.

En son oylamada Survivor all star kim elendi? Diye merak ediyorsanız ise büyük olayların ardından ünlüler takımından Doğukan Manço elendi.

Survivor All Star Sms Sonuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Survivor All Star Yarışmacılar Oruç Tutuyor Mu? başlıklı yazı da Turabi Oruç Mu Tutuyor? ve Yarışmacılar Oruç Tutuyor Mu? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.