Survivor All Star Yarışmacılar Oruç Tutuyor Mu?

Survivor All Star Yarışmacılar Oruç Tutuyor Mu?
Survivor All Star her geçen gün daha farklı bir konuyla gündeme geliyor, malum ramazan ayındayız ve Survivor All Stardaki yarışmacıların hepsi hemen hemen Müslüman, ve Müslüman oldukları için Oruç tutma görevini de yerine getirmek istemişler olsa gerek. Adada zorlu bir şekilde ayakta kalmaya çalışan yarışmacılar, yine yeni bir konuyla dikkatleri üzerine çektiler, yarışmacılardan biri olan Turabi her ne kadar sevilmese de ben canı gönülden seviyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Turabi Oruç Mu Tutuyor? sorusundan çok, Survivor All Star Yarışmacılar Oruç Tutuyor Mu? sorusunu yanıtlamak isterim.

Yarışma kurallarınca yarışmacılara özel sahur ve ya iftar yemeği verilmemekte, bunun için vücutlarında yeterince enerji olmadıkları için program tarafından oruç tutmalarına izin verilmediği açıkça orta da. Peki, herkese zıt olan Turabi ise bu konuda bakış açısı farklı olduğu için yani oruç tuttuğu için program tarafından uyarıldığı öğrenildi. Acaba Turabi gizli gizli oruç tutuyor mu? Sizce..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kozbon Bedava İnternet Kampanyası başlıklı yazı da avea bedava internet, bedava internet ve bedava internet çekilişi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.