Swarm Altın Hilesi Var Mı?

Swarm Altın Hilesi Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni dönemin en popüler uygulamalarından olan Swarm, birçok insanın kullandığı ve arkadaşlarıyla bağ kurduğu uygulama olarak bilinmektedir. Fakat bir farklı yönü olan Swarm, sistemini tamamen oyunlaştırma üzerine kurmuştur. Diğer sosyal medya uygulamalarından oldukça farklı bir hal alıp, daha keyifli ve eğlenceli olarak kullanım sağlanmasını sağlayan Swarm’da, sürekli eğlence ve tatlı bir rekabet sağlamanız mümkündür. Arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşayıp, daha kaliteli zamanlar geçirmek ve kullandıkça sıkılmamanızı sağlamak için ihtiyacınız olan her şeye ulaşabileceğiniz Swarm’da bulunan Coins ve Liderlik Tablosu sayesinde, sizlerde zamanın nasıl geçtiğini anlamayıp, kurcaladıkça eğlencenizi katlayabilirsiniz. Swarm’daki para birimi olan Coins, bazı kesimler tarafından altın olarak adlandırılmaktadır. Ancak bilmeniz gerekir ki; Swarm içerisinde altın diye bir birim yoktur. Bu nedenle, insanların hile konusundaki özen ve önem göstermesi de boşa çıkacaktır. Çünkü altın olmadığı gibi, altın hilesi de yer almayan Swarm’da kazanabileceğiniz birim Coins’tir. Coins kazanmak için yapmanız gereken Check-in sayınızı arttırmak. Arkadaşlarınız arasında lider konumunda olmak için, en fazla check-in i yapmanız yeterli olurken, bu durumu hile haline getirmeniz pek mümkün değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı şekilde hileyle alakalı olarak kullanabileceğiniz bir durumda söz konusu değildir. Keyifli anlar yaşamak ve arkadaşlarınızla hayatın içerisinde yarışlar yapmanıza olanak sunan Swarm’ı normal olarak kullanmak bile keyifli anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle hile arayışında olmanız, keyfinizi düşüreceği gibi; kaliteli zamanlar geçirmenizin de önüne geçecektir.

Keyifli kullanım ve daima eğlence odaklı olan Swarm uygulaması için altın hilesi maalesef bulunmamaktadır. Yani yapacağınız işlemler tamamen sizin becerinize ve ne kadar fazla check-in yaptığınıza oranla artacak ve bu nedenle Liderlik Tablosundaki yerinizi yükseltme şansına ulaşacaksınız. Dilediğiniz zaman check-in yapabilir, gittiğiniz her yerin bilgisini arkadaşlarınızla Swarm üzerinden paylaşarak, yakınlarda olanların sizleri daha rahat bulmasını sağlayabilirsiniz. Manuel olarak giriş yapabileceğiniz gibi, konum bilgisini paylaşarak da, otomatik olarak sizlerin yerini belirlemesini sağlayabilirsiniz. Bu yönüyle kolaylıkla kullanım sağlamanızı ve kaliteli biçimde yer bildiriminde bulunmanıza olanak sunan uygulamayı, hilesiz olarak kullanıma devam edebilirsiniz. Kaliteli bir kullanım, keyifli anların anahtarıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Swarm Mesaj Silme hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.