Swarm Arkadaş Nasıl Eklenir?

Swarm Arkadaş Nasıl Eklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatımızın odak noktasın olan sosyal medya uygulamalarının tüm detaylarını bilmemiz, çoğu zaman bizlere zaman kazandıracaktır. Sorunsuz kullanım için gerekli olan bilgilere erişmek demek, problemsiz bir kullanımın da yolunu açacaktır. Kullananların en çok merak ettiği konulardan birisi olan Swarm Arkadaş Ekleme işleminin nasıl yapıldığı hakkındaki yazımızla birlikte, Android iOS ve Windows Phone cihazlarda, nasıl Swarm arkadaş ekleme işlemi yapacağınızı göstereceğiz. Oldukça basit ve kullanışlı bir şekilde arkadaş ekleme işlemi yaparak, daha fazla insana ulaşabilir ve daha fazla insanla paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Swarm üzerinden arkadaş ekleme işlemi yapmak için, ilk olarak ana sayfada yer alan profil simgesine tıklamanız gerekecektir. Daha sonra, tüm uygulamalarda ortak olarak kullanılan arkadaş ekleme simgesine tıklayarak, ilgili sayfaya geçiş yapabilirsiniz. Ardından karşınıza gelecek sayfada, 3 şekilde arkadaş ekleme işlemi yapabilirsiniz. Facebook üzerinden arkadaş ekleme işlemi yapabilir, aynı şekilde Twitter üzerinden de arkadaşlarınıza direkt olarak ulaşarak, toplu arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra, manuel olarak arama yaparak arkadaş ekleme işlemini de problemsiz biçimde yapabilirsiniz. Manuel olarak, karşınızdaki sayfada yer alan arkadaş arama simgesine tıkladıktan sonra, arkadaşlarınızın isimlerini yazarak, karşınıza çıkmasını sağladıktan sonra, sorunsuz bir şekilde, isimlerinin yanındaki ekleme butonuna basarak, kolaylıkla istek gönderebilirsiniz. Geniş bir kitleye hitap eden Swarm’da arkadaş ekleme işlemi oldukça kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone cihazlarda da aynı şekilde arkadaş ekleme işleminizi yürütebilirsiniz. Oldukça basit bir hal alan bu işlemi bilmemek demek, uygulamadan en az verimi almak anlamına gelecektir. Bu nedenle, birkaç kez arkadaş eklemek için girişimde bulunup, olayı tam anlamıyla çözdükten sonra sorunsuzca diğer arkadaşlarınızı da sırayla veya Facebook, Twitter gibi sosyal ağ hesaplarınızdan toplu biçimde ekleme işlemi yapabilirsiniz.

En iyi bağ kurma ve yer bildirimi, sohbet gibi olanaklardan faydalanmak için hesabınızda arkadaşlarınızın ekli olması gerektiği bilgisini de verdikten sonra, bu kolay ve birkaç tıkın ardından problemsiz biçimde arkadaşlarınıza ulaşacağınızı söyleyebiliriz. Hemen sizlere arkadaşlarınızı aramakla uğraşmayıp, arkadaş ekleme bölümünden isimlerini yazarak ulaşma sağlayabilirsiniz. Deneyin ve ne kadar kolay olduğunu sizlerde görün.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Swarm Altın Hilesi Var Mı? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.