Swarm Coins Ne İşe Yarar?

Swarm Coins Ne İşe Yarar?

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal medya uygulaması olsa dahi, oldukça farklı amaçlar ve şekillerde insanlara hizmet veren bir uygulama olarak bilinen Swarm, genel mantığıyla Check-in yapıp arkadaşlarınıza yerinizi belirtip, sizinle arkadaş olanların da yaptığı Check-in’leri görmenize yarıyor. Foursquare şirketi tarafından yayınlanmış ve aynı mantıkta çalışıyor olsa da, bazı farklılıklarla ön plana çıkmaktadır. Bunların başında da, uygulamayı temel olarak bir oyun gibi düşünmeniz gelmektedir. Arkadaşlarınızla yarışarak ve farklı ihtiyaçlarınıza cevap bularak yapacağınız değişik aktivitelerle birlikte, istediğiniz gibi eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Bu eğlencenin yanı sıra, 2015 yılının son çeyreğinde gelen güncellemeyle birlikte eklenen Coins eklentisi sayesinde, daha farklı bir boyut aldı. Arkadaşlarınıza duyurmak istediğiniz ve giriş yaptığınız yerleri Check-in yaptıkça kazanacağınız Coinsler sayesinde, Lider Tablosunda ilk sıralarda yer alarak, sürpriz hediyeler kazanmanızın yanı sıra, yine aynı coinslerle değişik çıkartmalar kazanma şansına da sahip oluyorsunuz. Oldukça keyifli bir uygulama olup, sosyalleşmenin yanı sıra; oyun tadında ilerlemenizi ve kullanmanızı sağlayarak sıkılmamanızı sağlayan Swarm Coins çıkartmalar ve sıralamada üst sıralara geçmenize yardımcı olacaktır. İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz Check-in işlemleriyle birlikte, daha popüler yerlerden daha fazla coins kazanma şansına erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Örnek vermek gerekirse; insanların şehrinizdeki en fazla gittiği yerden Check-in yaptığınız zaman kazanacağınız coinslerle, evinizde yapacağınız check-in ile kazanacağınız coinsler arasında farklılık olacaktır. Popüler mekanlarda daha fazla kazanç sağlayıp, daha güzel çıkartmalara ulaşabilirsiniz.

Fakat kazandığınız coinsler, sadece Swarm üzerinde sanal para olarak işlem görmektedir. Gerçeklik payı olmadığı gibi, kesinlikle normal para değildir. Sadece Chech-in yaparak kazanabileceğiniz gibi, keyifli zamanlar geçirmeniz içinde bu gibi yöntemlere başvurabilirsiniz. Normal zamanlarda da gezerek Check-in yaptığınızı varsayarsak, aslında problemsiz biçimde gelişmiş bir sisteme dahil olmanız da sizleri etkileyecek unsurlar arasında gösterilecektir. Coinsleri kazanmanız demek, her zaman daha farklı çıkartmalara sahip olarak, arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler esnasında, problemsiz şekilde eğlenceli biçimde kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Öte yandan, en fazla coinse sahip olarak, lider tablosundaki liderliğinizi benimseyebilir, daha fazla gezdiğinizi ispatlayabilirsiniz. Kaliteli bir uygulama ve etkili bir çözüm içim, daha fazla gezinti yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Swarm Hesap Nasıl Dondurulur? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.