Swarm Etiket Nasıl Kazanılır?

Swarm Etiket Nasıl Kazanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Swarm uygulamasını kullananların çok iyi bildiği gibi, arkadaşlarınızla sohbet esnasında farklı etiketler ve değişik çıkartmalara sahip olmak, daha eğlenceli ve önde bir görüntü sergileyecektir. 100’e yakın yeni etiket bulunuyor olsa da, kullanıcılara bunların hepsi sunulmamaktadır. Bazı işlemler sonucunda kazanılabildiği gibi, coins kazanarak dalma şansını olan bu etiket ve çıkartmalarla, daha eğlenceli zamanlar geçirmeniz mümkündür. Kazançlarını arttırarak daha fazlasına sahip olmak için, kaliteli mekanlarda check-in yaparak, kazanacağınız coinsleri katlayabilirsiniz. Her zaman farklı ve arkadaşlarınızı etkileyecek olan etiket ve çıkartmalar sayesinde, daha eğlenceli anlar yaşamanızın da önü açılmaktadır. İstediğiniz kadarını kazanabilmek için bol bol check-in yapabileceğiniz gibi, bazı tag’larla check-in yapmanızla birlikte direkt olarak etiketler kazanabilirsiniz. Buna örnek vermek gerekirse; Dragon etiketini kazanmak için, Pazar günlerinde Game of Thrones veya GOT tagıyla yapacağınız Check-inler sonucunda sizlere verilecektir. Bunun gibi 50’nin üzerinde sorunsuzca etiket kazanabileceğiniz gibi, diğer etiketleri de, haftalık Lider Tablosunda birinci olarak veya sıralamaya girerek kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Coinslerle de sorunsuzca alabileceğiniz bu eşsiz etiketler ve çıkartmalar sayesinde, arkadaşlarınızla sohbetlerinizi daha kaliteli bir hale getirme şansına erişebilirsiniz. En keyifli ve en etkili simgeleri kullanarak, duygularınızı ve eğlenceli düşüncelerinizi daha rahat biçimde karşı tarafa iletebileceğiniz gibi, daha eğlenceli zamanlarınızı Swarm üzerinden sohbet ederek geçirme fırsatını da yakalayabilirsiniz. İstediğiniz her zaman kullanabileceğiniz ve belli bir süre sonra gitse de, tekrardan aynı yöntemlerle kazanmayı başarabileceğiniz etiketlerinizle, profilinizi daha renkli hale getirebilirsiniz.

Zaten mantık olarak sosyal medya uygulamasından çok, oyun niyetiyle kullanım yaparken arkadaşlarınızla iletişim halinde olmanızı sağlayan Swarm uygulamasıyla, daha eğlenceli anlar yaşamak yine sizin elinizdedir. Daha renkli deneyimler ve insanlarla daha kaliteli zamanlar geçirmeniz için sizlere sunulan birçok fırsattan yararlanmanızı sağlayacak olan bu ücretsiz etiketlere ulaşmanız, gerçek manada sorunsuz bir kullanım anlamında gelmektedir. Sizlerde belirlenen görevleri yerine getirip, fazla Check-in yaparak etiketlere ücretsiz olarak ve sıklıkla farklılıklar yaşayarak sahip olabilirsiniz. Denemek ve hemen sahip olmak için, örneğin Pazar günü söylediğimiz tag ile Check-in yapabilir, böylelikle ücretsizce Dragon etiketine sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Swarm Ekli Olmayanı Nasıl Görebilirim? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.