Swarm Gönderilen İstekler Nerede?

Swarm Gönderilen İstekler Nerede?

Sponsorlu Bağlantılar

Swarm üzerinde, yeni arkadaşlıklar kurmak, mesajlaşmak ve farklı mekanlarda Check-in yaparak paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Oldukça popülerleşen yer bildirme alışkanlığı, Swarm sayesinde daha eğlenceli bir hal alarak, keyifli zamanlar geçirmemizi sağlıyor. İnsanların nerede olduğunu takip edebildiğimiz gibi, insanlara bizim nerede olduğumuzu da Check-inler sayesinde gösterebilir, kendi aramızda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı şekilde arkadaş listemizde olan kişilerle de sohbetler edebilir ve keyifli çıkartmalar paylaşarak daha keyifli anlar yaşamamızı sağlayabiliriz. Swarm’da bir kişiye arkadaşlık isteği gönderdiğimiz zaman, onun kabul etmesi gerekmektedir. Ancak kabul etmediği sürece de, beklemede kalacaktır. Aynı şekilde arkadaşlık isteklerinizin beklemede kalması belli bir sayıyı geçtikten sonra, yeni arkadaşlar eklemeniz mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, Arkadaşlık isteklerinizin bazen iptal edilmesi gerekecektir. Arkadaş isteklerini iptal etmek için ise, küçük bir iki işlem gerekecektir. Direkt olarak arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişinin profil sayfasına girdiğiniz zaman, arkadaş gönder bölümünde beliren Beklemede bölümüne bir kere tıkladığınız zaman, arkadaşlık isteğini iptal etmiş olacaksınız. Daha sonrasında ise, istediğiniz diğer kişilere veya aynı kişiye tekrardan arkadaşlık isteği gönderebileceksiniz. Bu sayede, istediğiniz gibi arkadaşlıklarınızı düzenleyebilir, paylaşımlarınızı ve paylaşımlarını takip edebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça basit bir biçimde gerçekleşen bu olay sayesinde, sizlerde arkadaşlıklarınızı düzene koyarak, yıllarca arkadaşlık isteklerinizin boşa beklemesini veya diğer insanların egolarını tatmin etmeniz gerekmeyecek. Sadece birkaç tıkla birlikte, istediğiniz gibi isteklerinizi iptal edebilir, yeni arkadaşlıklar ve kabul edilen arkadaşlarınızla yolunuza devam edebilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli bir yapıya sahip olan Swarm üzerindeki arkadaşlıklar, onların paylaşımlarını ve check-inleri görmek için, ayrıca mesajlaşmak ve paylaşımlarda bulunmak için oldukça önemlidir. Bu nedenle, arkadaş istek listenizi doldurmamalısınız. Herkese göndereceğiniz arkadaşlıklar bir süre sonra önünüze engel olacağı gibi, yeni insanlara göndermek içinde, geriye dönüp insanlara gönderdiğiniz istekleri tek tek silmeniz gerekecektir. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz birbirinden eğlenceli anlara ve kazançlara dönüştüreceğiniz basit bir uygulama olan Swarm sayesinde, istediğiniz kadar keyifli anlara ortak olmanız sağlanacaktır.

Kaliteli ve etkileyici bir kullanım için, arkadaş sayınızı yükselterek; gerçek arkadaşlarınıza öncelik vermeye özen göstermelisiniz. Bu sayede, daha kaliteli anlar yaşayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Swarm Şifre Değiştir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. İstek gönderdiğim bir liste varmı

  • Kozbon

   Merhaba Cüneyt, şuan için herhangi bir liste mevcut değil lakin ilerleyen zamanlarda gelmesi beklenen güncellemeler sonucunda Swarm uygulamasına gönderilen istekleri kolaylıkla görebilirsiniz.

 2. Artık istekleri iptal etmek için kişiyi aradığımızda ismi çıkmıyor. Başka çözüm var mı?

  • Kozbon

   Merhaba Mert, maalesef şuan için başka bir alternatif yol bulunmamaktadır. Eğer ki alternatif bir yol bulursam, sizlere dönüş yapacağım efendim.

 3. Sorun şu ki ben sürekli seyehat eden birisiyim. Eklediğim kişileri tekrardan bulmak çok zor oluyor benim için. Hatta imkansız desek yeridir. Bulamadığım için de tabi beklemede kalıyorlar ve yeni kişiler ekleyemiyorum. Bunu araştırmadığım yer kalmadı ve çözümünü bulamadım. Eğer bir çözümü varsa lütfen bunu paylaşırsanız çok sevinirim.