Swarm Taktikleri

Swarm Taktikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal medya araçları, insanların popüler olması ve etrafında tanınan, bilinen ve gözde insanlar olmaları için fırsat gibi görülmektedir. İnsanlar her zaman daha popüler olmak için, sosyal medya hesaplarını geliştirmek, arkadaş sayılarını ve beğenilerini arttırmak için girişimlerde bulunmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya araçlarında fazla beğeniye ve fazla arkadaş sayısına, takipçiye sahip olmak demek; şehrinizin veya ülkenizin en popüler insanı olmanız anlamına geldiği düşünülmektedir. Bu kişilere de fame lakabı verilmektedir. Ünlü kişi statüsünde olacak olan sosyal medya hesap sahiplerine bir yenisi de, Swarm ile eklendi. Swarm uygulamasında kim daha fazla check-in yapar, kimin daha fazla arkadaşı ve takipçisi olur ve check-inleri kimin daha fazla beğenilirse, insanlar o kadar popüler olacak anlamına gelmektedir gibi bir yargı bulunmaktadır. Şimdiye kadar yapılan araştırmalarda, Swarm hakkında henüz bir hile bulunamadı. Yani beğeni veya arkadaşlık hilesi olmadığı gibi, bu konuda farklı bir şekilde ilerlemeniz gerekecektir. İlk olarak check-inlerinizin beğenilmesi konusundaki taktiklere değinelim. Diğer sosyal medya uygulamalarına baktığımız zaman, genel itibariyle karşılıklı yardımlaşma söz konusudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da da, herkesin check-ini’ni beğenerek, aslında onları zorla sizin paylaşımlarınızı beğenmeye zorlamış oluyorsunuz. Çünkü onlarında üstün bir yük olacağı gibi, beğeniye beğeniyle karşılık verme durumu gündeme çıkmış olacaktır. Twitter’da yer alan takip edeni, takip ederim mantığının aynısını Swarm üzerinde görmek mümkündür. Sizlerde insanların check-in yaptıklarını beğendiğiniz zaman, sizi beğendiklerine şahit olacaksınız.

Arkadaş kazanarak, beğeni kazanma mantığıyla yola çıktığınız zamanlarda ise; komik durumlar ortaya çıkabilecek olsa dahi, denemeye değer. Önüne gelen herkesi eklemek yerine, zaten arkadaş konusunda sorun teşkil etmeyecek ve beğeni yapacak olan profiller kendini belli etmektedir. Sizlerde bu profilleri takip ederek, arkadaş ekleyerek hem arkadaş sayınızı yükseltip, hem de beğenilerinizi arttırabilirsiniz. Swarm üzerinde henüz hile yapılmadığı için, sorunlarla karşılaşabilir ve beğeni konusunda problem yaşayabilirsiniz ancak, diğer sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız gibi birkaç düzenlemeyle birlikte, beğeni ve arkadaş sayınızı yükseltme şansına erişebilirsiniz. Kolay yoldan kazanmak için, çoğu zaman ilk olarak sizin istek göndermeniz ve beğeni yapmanız gerekebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Swarm Profil Resmi Nasıl Silinir? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.