Tatlı Küçük Yalancılar Dizisinin Konusu

Tatlı Küçük Yalancılar Dizisinin Konusu

Star TV yine yeni bir diziyi ekranlarınıza taşımaya hazırlanıyor. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi nerede çekiliyor diye son zamanlarda bir çok soru geliyor son bilgilere göre dizinin İstanbul’ da çekildiği biliniyor ancak İstanbul’ un hangi bölgesinde çekileceği konusunda kesin bir bilgi yok biz beylikdüzü ve Küçükyalı civarında yapıldığı konusunda bir duyumu sizinle paylaşabiliriz. Aslına bakarsanız İstanbul’ un semtleri dememiz daha doğru olacak bu durumda. Dizi başladıktan sonra bu konu da ha da netleşecek o zaman merak eden arkadaşlar için bu konu altında sizlere dizinin nerede çekildiğine değiniriz.

Dizi henüz fragmanı çıkmadan önce konuşulmaya başlamış ve tatlı küçük yalanlcılar dizisi hangi kanalda oynayacağı merak konusu olmuştu ancak star tv fragmanı yayınlayarak bu sorunun cevabını yanıtlamış oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Tatlı Küçük Yalancılar Başrol

Fragman sonrasında ise şimdide tatlı küçük yalancılar erkek oyuncuları kimler internette en çok aranan sorgular arasında ilk sırayı almış durumda tatlı küçük yalancılar başrol  oyuncusu konusunda bir hayli ileride diyebiliriz çünkü bugün neredeyse tatlı küçük yalancılar başrolleri  Bensu Soral, Büşra Develi , Melisa Şenolsun , Dilan Çiçek Deniz , Beste Kökdemir , Merve Çağıran  gibi oyuncılar tarafından paylaşılmış durumda.

Tatlı küçük yalancılar hangi gün yayın hayatına girecek diye merak eden izleyenler için belirtelim 6 Temmuz pazartesi gününden itibaren ekranlara gelmeye başlıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Dizisinin Hikayesi:

Dizi üniversite öğrencisi olan 5 arkadaşın beraberce gülüp eğlendikleri bir gecenin sonunda Açelya’ nın kaybolmasıyla başlıyor.  Ve açelyanın kaybolması sonrasında sadece onun bileceği mesajlar onların cep telefonlarına gelmeye başlıyor bu sayede de artık bir oyun başlamış oluyor.  bu mesajlarda derin sırlar içeriyor ve daha sonrasında aralarından birisi daha kayboluyor bundan sonra ise geriye 4 kız kalıyorlar ve bu kızların endişe ve korkuları daha da artıyor.

Mesajlar sonrasında oldukça sürükleyici ve bir o kadar bilinmeyene doğru yolculuk başlamışta oluyor.  Bakalım gerelim ve aksiyon sevebilecek ne kadar genç bayan var bu dizinin ardından belli olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Çakma pretty little liars