Teknosa Müşteri Temsilci Telefon Numarası

Teknosa Müşteri Temsilci Telefon Numarası

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin en iyi ürünlerini satan, ister fiyat ister kalite oranında oldukça çok kaliteli olan firmalardan biri olan Teknosa, diğer firmalar da olduğu gibi müşterisine oldukça çok önem vermekle kalmayıp müşterileri için kimi zaman bir çok üründe kampanya yapıp yeni yeni indirimler yapmaktalar. Size bir telefon kadar uzakta olan Teknosa müşteri hizmetlerine bağlanarak internet üzerinden yapmak istediğiniz bütün işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz, indirimler hakkında haber alabilir ve ya herhangi bir üründe yaşamış olduğunuz sorun hakkında şikayetlerinizi müşteri temsilcisine anlatarak çözüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 2016 yılında da hizmet vermeye devam eden Teknosa her geçen gün daha fazla ürün ile daha fazla indirim ile bir çok kişinin dikkatini çekmekte. Bir telefon kadar uzaklığımızda olan Teknosa’ya nasıl ulaşabiliriz, direk nasıl bağlanabiliriz sorusuna kısaca yanıt vermek isterim. 444 55 99 numarayı hemen çevirerek müşteri temsilcisine kolaylıkla bağlanabilirsiniz, yapmak istediğiniz işlemlere göre siz kendinizi yönlendirebilir ve kolaylıkla müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Eğer Teknosa’dan telefon ile sipariş vermek istiyorsanız, [1] tuşunu tuşlamanız yeterlidir, eğer Teknosa üzerinden herhangi bir bilgi talep etmek istiyorsanız, indirimler hakkında bilgiye ihtiyacınız var ise [2] tuşuna basarak yetkili departmana kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Teknosa.com üzerinden yapacağınız alışverişler, siparişler ve ya ürün / üyelik sorunları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için [3] tuşunu çevirebilirsiniz. Eğer teknosadan almış olduğunuz ürünler ile sorunlar yaşıyorsanız, [4] tuşunu tuşlamanız yeterlidir. Teknosanın başlatmış olduğu turuncu kart kampanyası hakkında detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız da; [5] tuşuna basarak kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Teknosa.com üzerinden indirimlerden faydalanmak ve daha fazla detaylı bilgilere sahip olmak, Hizmet paketleri ve web paketleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için; [6] tuşuna basabilirsiniz. Yine teknosanın başlatmış olduğu, bütün müşterilerine kolaylık sağlayabilmeleri adına Tekno garanti hakkında sormak istediğiniz soruları 444 55 99 numarayı çevirerek [7] tuşuna basarak kolaylıkla erişebilirsiniz. Ayrıca Teknosa, müşteri memnuniyetine oldukça çok önem veren önde gelen firmalardan biri olduğunu biliyoruz, Teknosa ile internet üzerinden mail göndererek iletişim kurmak istiyorsanız da; http://www.teknosa.com/Pages/CallCenter/BizeUlasin.aspx adresine giderek iletişim formundan mail göndererek teknosa ile iletişim kurabilirsiniz.

444 55 99

  • Telefondan sipariş vermek için [1] tuşunu kullanın.
  • Bilgi talep etmek / İndirimler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için [2] tuşunu kullanabilirsiniz.
  • teknosa.com sorunları için [3] tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır.
  • Ürün sorunları için [4] tuşu üzerinden müşteri temsilcisine kolaylıkla bağlanabilirsiniz.
  • Turuncu Kart bilgileri için [5]
  • Hizmet ve Web paketleri için [6]
  • Tekno garanti hakkında da detaylı bilgilere ulaşmak için [7] tuşunu tuşlamanız gerekmektedir.

Sormak istediğiniz soruları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma başlıklı yazı da avea müşteri hizmetleri, avea müşteri temsilcisine bağlanma 2015 ve avea müşteri temsilcisine bağlanma kısa yolu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. nokia 515 getirtmek istedsem getirebilirmisiniz acaba