Telefon İçin En Hızlı Klavye Hangisidir?

Telefon İçin En Hızlı Klavye Hangisidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir telefon aldıktan sonra ilk zamanlar maalesef alışamamak bir çok insanın sinirini bozmaktadır, özellikle küçük ekrandan daha büyük ekrana sahip olan telefonlara alışmak diğerlerine göre daha zor ve sıkıcıdır. İlk zamanlar iyice elinizin alışmadığından hemen düşme olasılığından korktuğunuz için eski telefonlarınızı kullandığınız rahatlığı maalesef yeni telefonlarınız da sergileyememekteyiz. Bunun için bugün sizlere Android telefonların bir numaraları tacı olan, Google Play’de en çok indirilen uygulamalardan biri olan klavye uygulamaları hakkında bilgi vereceğim. Daha hızlı yazı yazmak, daha kullanışlı özelliklere sahip olmak istediğiniz klavyelerden biri olan SwiftKey Klavye uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirerek Android olan telefonlarınız da daha hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 2016 yılında en çok kullanılan klavye olan SwiftKey Klavye uygulaması sayesinde daha önceden yazmış olduğunuz kelimeleri kolaylıkla seçerek, yeni temalar belirleyerek daha farklı bir ortam oluşturmasını sağlayabilirsiniz. SwiftKey Klavye sayesinde telefonunuzdan emojilere kolaylıkla ulaşabilir ve paylaşmak istediğiniz zaman bu emojileri kullanarak çok rahat bir şekilde istediğiniz kişilere gülücüklü mesajlar gönderebilirsiniz. Bunun haricinde bir çok temaya sahip olan SwiftKey Klavye klavyesini sizlerde indirmek istiyorsanız hemen Google Play’den kolaylıkla telefonlarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

SwiftKey Klavye Nedir?

SwiftKey Klavye uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirerek kolaylıkla daha hızlı bir şekilde mesaj yazabilirsiniz, daha önceden kullanmış olduğunuz kelimeleri ve ya cümleleri tekrar tekrar yazmak yerine sadece bir dokunuş ile eski cümleleriniz geri getirebilirsiniz.

SwiftKey Klavye Nasıl İndirebilirim?

SwiftKey Klavye uygulamasını telefonlarınız da kullanmak için ilk olarak Google Play marketine giderek buradan üst kısımda yer alan arama kutusuna SwiftKey Klavye yazarak telefonlarınıza SwiftKey Klavye uygulamasını indirebilirsiniz. İndirme bittikten sonra sizlere gösterilen talimatları uygulayıp, SwiftKey Klavye uygulamasını kolaylıkla aktifleştirebilirsiniz.

SwiftKey Ayarlarını Nasıl Yapabilirim?

Klavye ilk kurulumda sizlere İngilizce kelime önermektedir, bunun için klavye ayarlarında yer alan Dil seçeneğinde bulunan bütün diller bölümünden Türkçe dilini indirip onu seçiniz ve ardından daha önceden seçili olan İngilizce dilini devre dışı bırakınız.

SwiftKey Görüntüsünü Nasıl Değiştirebilirim?

SwiftKey Klavye uygulamasının görüntüsünü değiştirmek için, temalar bölümünde default temaları kullanarak görüntüyü değiştirebilirsiniz. Eğer ücret karşılığında tema satın almak istiyorsanız, yine Temalar bölümünden hoşunuza giden temaları ücret karşılığında satın alarak kullanabilirsiniz.

SwiftKey Otomatik Düzeltme Nasıl Aktif Edilir?

Yazma bölümünde yer alan Yazma ve Otomatik Düzenleme seçeneğindeki ayarlar kısmını kullanarak kolaylıkla sizlerde otomatik düzenleme ayarlarını aktif edebilirsiniz. Ayrıca SwiftKey Klavye uygulaması hakkında sormak istediğiniz, karşılaşmış olduğunuz bütün sorunları alt kısımdan bana yorum olarak sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.