Telefondan Reklamlar Nasıl Engellenir?

Telefondan Reklamlar Nasıl Engellenir?

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde birçok yasaklı sayfalara girme konusunda Opera Mini servisine gelen VPN özelliği ile artık yasaklı sayfalara kolaylıkla erişim sağlayabilmekteyiz. Sadece bu konu hakkında bizlere yardımcı olmayan Opera Mini uygulamasına son gelen özelliklerden biri olan reklam engelleyici özelliği bir çok sitede bulunan reklamları hızlı bir şekilde engelleyerek daha hızlı şekilde internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde, sayfalarda yer alan reklamları engelleyerek veri tasarrufu elde edebilirsiniz. Opera Mini tarayıcısını zaten uzun zamandır biliyoruz, son gelen güncellemeden sonra daha kullanışlı bir hale bürünün Opera Mini tarayıcısını sizlerde telefonlarınıza Google Play üzerinden indirerek reklamları engelleyebilir ve bir çok siteye hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Veri konusunda oldukça iddialı gözüken Opera Mini tarayıcısını sizlerde kullanarak, bir çok sitede engellediğiniz reklamlardan elde edeceğiniz veri tasarrufu sayesinde internet paketinizin çabuk bitmemesini sağlayabilirsiniz. Opera Mini tarayıcısı, telefonunuzda bulunan Chrome, Mozilla ve diğer normal tarayıcılar kadar verimli olmasa da yine de işimizi gören tarayıcılardan biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Opera Mini tarayıcısını telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilmek için, Google Play marketlerini ziyaret etmeniz durumunda telefonlarınıza Opera Mini tarayıcısını indirebilirsiniz. Tarayıcıyı indirdikten sonra, reklam engelleyici yani AdBlock seçeneğini aktif ederek sizlerde bir çok sitede bulunan reklamları engelleyerek veri tasarrufuna başlayabilirsiniz.

Opera Mini tarayıcısının toplam boyutu 4MB’dır. Google Play’den ücretsiz olarak indireceğiniz Opera Mini tarayıcısı ile sizlerde bütün sitelerde bulunan reklamları bu tarayıcı ile engelleyebilir ve sitelere daha hızlı bir şekilde erişim yapmanızı sağlayabilirsiniz.

Telefondan reklamları engellemek için, Opera Mini tarayıcısını telefonunuza indirip kurulumu gerçekleştirdikten sonra Reklam engelleme seçeneğini etkinleştirmeyi unutmayınız. Bunu yapabilmek için Opera Mini Ayarları >> Veri kazancı >> Reklamları engelle seçeneğini kullanarak Opera Mini tarayıcısında reklamları engelleyebilir ve bir çok siteyi reklamsız olarak gezebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.