Telefonla Konuşurken Şarkı Açmak

Telefonla Konuşurken Şarkı Açmak

Sıkıcı muhabbetleri keyiflendirmek için bazen ara ara arka planda şarkı açarak bizlere eşlik etmesini sağlarız. Öyle bir anda bir anda bizleri keyiflendiren şarkılara yer verdiğimi zaman konuştuğumuz kişiyle konuşacak konu bulamazsan sırf o şarkılar, müzikler sayesinde konu konuyu açar. İllaki şarkı olmak zorunda değil, arka planda kolaylıkla oynatabileceğimiz videolar sayesinde telefonda konuştuğumuz kişiye de dinleterek eğlenip gülebiliriz. Lafı çok uzatmadan bugün sizlerle telefonda konuştuğumuz zaman arka planda şarkı, video müzik nasıl oynatabiliriz, bu tür şarkıları telefondaki görüşmeyi kapatmadan nasıl açabiliriz şeklinde sorulara kısaca yanıt vereceğiz. Telefon görüşme esnasında aklımıza gelen bir videodaki sesi karşı tarafa izah etmek yerine videoyu Youtube üzerinden açarak kolaylıkla karşı tarafa aktarabiliriz ve birlikte dinleyebiliriz. Bunun için son zamanlarda benimde çok kullanmış olduğum, ve çevremdeki herkese tavsiye ettiğim çok kullanışlı tarayıcılardan biri olan Mozilla tarayıcısının mobil versiyonunu Google Play üzerinden indirerek kolaylıkla karşı taraf için Youtube üzerinden videoalar açabilirsiniz. Ayrıca sadece bunu telefon görüşmesinde değil, telefonda oyun oynarken bizi daha çok keyiflendirmesi için illaki arka planda bir kaç parça bir şeyler çalarız, bu parçalardan hoşumuza giden eğer telefonumuzda yok ise hemen Youtube üzerinden telefonumuza indirip öyle çalmaya devam ederiz. Youtube üzerinden indirmek yerine, youtube üzerinden arka planda çalmak istiyorsanız sizde hemen Mozilla tarayıcısını indirerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Yapabilirim?

 1. Google Play’den ve ya App Store’den telefonunuzu destekleyen mağazadan Mozilla tarayıcısını indiriniz ve ardından indirmiş olduğunuz Mozilla uygulamasını açınız.
 2. Daha sonradan buradan arkaplanda çalmasını istediğiniz parçayı Youtube, izlesene gibi video sitelerinden açarak kolaylıkla oynatın.
 3. Bu uygulamayı kapatmadığınız sürece arka planda oynanan ve ya çalan şarkılar kesinlikle kapanmayacaktır.
 4. Uygulamayı aşağı indirerek, yani arka planda oynatarak biz ön planda oyun oynayabilir, telefon görüşmesi yapabiliriz.
 5. Görüşme esnasında karşı tarafta aynı kalitede çalan şarkıyı duyacaktır.

Ayrıca bir diğer yöntem ise, Google’nin sunmuş olduğu Google Play Müzik uygulamasının son versiyonunu Google Play üzerinden güncelleyerek telefon görüşmesi esnasında telefonunuzda bulunan bir parçayı açarak telefondaki kişiye de dinletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Merhaba, Ben mozilla tarayıcısını telefonuma kurdum, denedim ama olmadı. Arama yaptığım zaman ya da arama geldiği zaman kapanıyor. Neyi yanlış yaptığımı merak ediyorum. Teşekkürler.

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, tabi ki her telefonda farklılık gösterebilir, bunun için arama yaparken Mozilla tarayıcısını açıp deneyiniz ilginiz için teşekkür ederim.