Telegram Nedir?

Telegram Nedir?

Her ne kadar WhatsApp kadar kullanımı yaygın olmasa da WhatsApp’dan daha kullanışlı ve görüntüsü daha hoş diyebilirim. Sizler için Telegram uygulamasını inceledik, bakalım bu Telegram in midir cin midir, kısaca Telegram Nedir?

Telegram Türkler arasında çok bilinmese de Avrupa ülkelerin çoğunda kullanılmakta olan bir yaygın uygulamadır. Türkler tarafından çok rağbet görülmese de yine her 10 kişiden 1’i kullanıyor diyebilirim. Türkçe dil desteği bulunmamakta yani uygulama kurulumdan itibaren herşeyi İngilizce, ayrıca hiçbir uygulama kusursuz değildir bu uygulamanın da tek kusuru bana göre İngilizce olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun haricinde 1GB’a kadar dosya gönderebiliyorsunuz, Maximum 200 kişilik gruplar oluşturabiliyorsunuz gerçi bunlar ne kadar etkileyici yüksek rakamlar olsa da WhatsApp’ın yerini tutamayacak gibi gözüküyor. Google Play’de 50 Milyon kişi indirmiş, bende indirdim ve sadece Rehberimde 4 kişinin kullandığını gördüm.

Ayrıca tasarımı çok hareketli ve çok güzel, menüler arasında geçiş efektleri birbirinden güzel olup çok hızlı ve çok sade tasarıma sahip. Lakin kullanıcılarına sunmuş olduğu gülücükler ise WhatsApp’ın kullanmış olduğu gülücük paketiyle birebir aynı. Bakalım Telegram, WhatsApp kadar popüler uygulama olabilecek mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Sabahları Uyanamıyorum Ne Yapmalıyım başlıklı yazı da sabahları dinç uyanamıyorum, sabahları erken uyanamıyorum ve sabahları uyanamıyorum diyenler hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.