Telif Kuralları

kozbon.com adresine ait olan bütün telif hakları konusunda ilkeler bu sayfada bulunduğu gibidir. Hukuka, yasalara ve kişilik haklarına saygılı olmamamız en temellisinden öncelikli amacımızdır.

  1. kozbon.com 5651 sayılı internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki kanun kapsamında yayın yapan paylaşım blog sitelerindendir.
    1. Bu kanuna göre, sitemizde oluşacak olan herhangi bir telif sorununun tarafımıza sitemizde İletişim sayfasında yer alan iletişim yollarıyla bildirilmesi durumunda sitemizde yapılacak olan araştırmalar neticesinde yapılacak olan araştırma sonucunda doğruluğu tespit edilen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
    2. Telif hakkı sahibi olduğunu iddia eden kişi / kişiler ya da kurum / kurumlar içeriklerinin kendine ait olduğunu ispatlamakta zorunludur.
    3. İçerik sahibi kişi/kişiler ya da kurum/kurumlar telif hakkı sahibi oldukları içerikle ilgili uyarıda bulunmadan herhangi bir yasal yaptırım yoluna başvuramazlar. Bu yola uyarı yapılmadan başvuranlarla alakalı sorumluluk kozbon.com adresine ve tarafımıza ait değildir.
  2. kozbon.com sitesinde yer alan bilgilere ait olan görseller internette rastgele, konu ile alakalı seçilmiş görsellerdir. Bu durum neticesinde kozbon.com tarafınıza ait bir görsel barındırıyor ise İletişim sayfasından tarafımız ile iletişime geçmeniz durumunda içerik ve görsel hakkında araştırma yapılıp sonuçlar neticesinde sitemizden kaldırılacak veya düzenlenecektir.

İletişim | Kullanım Şartları | Yorum Koşulları | Künye | Telif Kuralları | Reklam Yayınlama