Ters Ayna İndir

Ters Ayna İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Karşı tarafın sizi nasıl gördüğünüzde yardımcı olan ve bana göre Google Play’de WhatsAppdan sonra gelen en faydalı uygulamalardan biri olan ters ayna uygulamasından bahsedeceğim. Ters aynı sizin ne olduğunuzu, karşıdan nasıl görüldüğünüzü gösterir ve bir oldukça da baba yiğit bir icattır. Evinizdeki şuan ki aynalara çok inanmayın onlar hep kapitalizm aynaları size yakan söyler, sadece onları burnunuzda sümük var mı diye bakın hatta olmadığını görürseniz de inanmayın elinizle de kontrol edin ne olur ne olmaz. Aynalar yani evimizdeki duvarda asılı olan aynalar oldukça yalancıdır bize şuan nasıl görüldüğümüzü göstermez, bizi oldukça güzel ve yakışıklı olarak gösterir ve bu da egoya neden olur. “Ben bugün çok güzelim evett!!” diyerek evden çıkmanıza neden olur ve oysaki siz güzel değilsinizdir ve ya oldukça yakışıklı da değilsinizdir. Bakmayın bana aynalara kızdığım için, bana “deli bu ya” diyip sitemi kapatabilirsiniz tabii okumak ve gerçekleri öğrenmek istemiyorsanız. Aslında şimdi bir düşündüm de evimizdeki aynalar bile bazen bizi güzel gösterdiği zaman mutluluk veriyor ya, yalancı mutluluk ya da geçici mutluluk işte helal olsun lan o aynalara. Harbiden helal olsun ben daha ne diyeyim bize başkaların vermediği mutluluğu evimizdeki aynalar veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Off harbiden çok uzattım lütfen beni bağışlayın hemen size ters aynanın bir kaç özelliğinden bahsedeyim ve ardından hemen linki de paylaşayım ki faydalanın.

  • Ön kameranızı yakınlaştırır.
  • Ekran parlaklığını arttırabilir, azaltabilirsiniz.
  • Kendinizin ne mal olduğunuzu gösterebilir.
  • Hem paralel hem de simetri olarak 2 ayna çeşidini kullanabilirsiniz.
  • Fotoğraf çekebilirsiniz yani aynaya bakarak selfie çekebilirsiniz.

hepsi bu kadar, bana sormak istediğiniz diğer sorularınızı alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz. Kendinize iyi bakın, aynalara inanmayın onlar yalancıdır gülün ve gülümseyin ama şımarmayın egonuz tavan yapmasın lütfen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.mirrorselfie.android.app.quick&hl=tr
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pineapple4.mirror

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.