TSK’ya Bağış Nasıl Yapabilirim?

TSK'ya Bağış Nasıl Yapabilirim?

Bu gibi kurumlara bağış yapmak için bir çok alternatifiniz mevcut. Ayrıca Türk Silahlı Kuvvetleri için yapacağınız bağışların hiç birisi boş yere yapılmış sayılmaz. Sizin sayenizde devlet adına veya diğer kişilere büyük katkınız ve yardımınız bulunmuş olur.

 

Sponsorlu Bağlantılar

TSK’ya bağış nasıl yapabilirim?
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin sitesine girerek ödeme yönteminizi seçtikten sonra bağışınız gerçekleşmiş olacaktır. Bu şekilde yaptığınız bağışlar kurban olarak geri döner. Yani mehmetçik vakfına 1 adet kurban bağışı yapmış olursunuz. Bu gibi bağışlara Türk Silahlı Kuvvetleri yardım etkinliği adını vermiştir. Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı olan Mehmetçik Vakfı’na bağış yapabilmek için; “bagis.mehmetcik.org.tr” giriş yaparak online olarak bağış yapabilirsiniz. Bu site üzerinden kredi kartı veya banka kartınız üzerinden bağış yaparken bağışlarınızı hem türk lirası olarak hemde dolar olarak yapabilirsiniz. Bağış sırasında yapacağınız bağış tutarını, para birimini, kredi kartı bilgilerinizi, ad ve soyad, adres, telefon numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Hemen ardından güvenlik için altta bulunan güvenlik resmini yazıp bağış yap butonuna basmanız yeterli olacaktır. bagis.mehmetcik.org.tr adresinde bulunan kırmızı yazılı alanlar mecburi olarak doldurulması gerekir. Aynı zamanda bu site içerisinde girdiğiniz ve verdiğiniz bilgiler hiç kimse ile paylaşılmamakta olup %100 güvenlidir. Yani kredi kartı bilgileriniz asla çalınmaz durumdadır. Bilgileriniz girilirken dolandırılmamanız için site SSL sertifikası ile korunur. Son olarak şunu söylemek isterim; “TSK’nın adı altında çalışan Mehmetçik Vakfına bağış yaparken istediğiniz tutarı bağış yapabilirsiniz fakat sizden ricam şu günlerde yapacağınız bağışlar biraz yüksek tutarda olursa sevinirim. Niye mi? Ülkemiz askeri alanda cidden çok geride kalmış bir ülke yani geri de kalmış dediysem yine de bir çok ülkeyi yenebilecek durumdayız fakat daha iyisi olsa nasıl olur? Mehmetçiklerimiz askerde daha iyi şekillerde görev yapsa nasıl olur? Bence çok iyi olur. TSK’a bağış yapmak bence vatani bir görev..”

Evet arkadaşlar, ülkemiz şuan çok zor günler geçiriyor. Allah doğuda görev yapan bütün mehmetçiklerimizi korusun. Allah ülkemize zeval vermesin..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. tsk ya elden olarak bağış yapamaz mıyız?

    • Kozbon

      Merhabalar efendim, öncelik olarak hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. TSK’ya bir çok yönden bağış yapabilirsiniz bunlardan ilki olan Gayrimenkul Bağışıdır. Ayrıca TSK’ya bir çok farklı şekilde bağış yapmak istiyorsanız ve daha fazla detaylı bilgiye erişmek istiyorsanız http://www.mehmetcik.org.tr/tr/bagis-islemleri/gayrimenkul-bagisi adresine giderek TSK’ya bağış hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.