TTNET Bedava İnternet

TTNET Bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

TTNET benim için oldukça iyi bir internet sağlayıcılarından biri. Bu hayatta en çok Vodafone, TTNET ve bir de kel saçlarımı saklayan beremi çok seveceğim. Geçtiğimiz günlerde yine gelen soruların arasında TTNET internetinin nasıl bedavaya kullanabileceği konusunda sorular sorulmuştu. Bu sorunun üzerinden biraz araştırma yaparak ttnet bedava internet hakkında biraz bilgi sahibi olduk. Evet farklı proxy programlarını ve yasal olmayan programları kullanarak bunu yapabiliyorsunuz lakin biz çok abartıp bunu şak diye burada paylaşmayacağız biliyoruz ki TTNET telif haklarına çok önem veren bir firma, her ne kadar da basit bir sorunda “Efendim genel bir sorundur, biraz sonra düzelecektir.” gibisinden basit ve yalan cevaplar verse de seviyorum TTNET’i gelelim şimdi size ttnet bedava internet kısmına. Öncelikle TTNET’i bedava olarak kullanmak istiyorsanız farklı programlar indirerek bunu yapabilirsiniz lakin TTNET tarafından fark edildiğiniz zaman kaçınılmaz bir cezası olacağını ve bir suç işlediğinizi kesinlikle unutmayınız, TTNET her ne kadar zalim olsa da severim. Çünkü borcundan dolayı kapanan hattım da genellikle https:// olan sitelere yani SSL Sertifikaya sahip olan sitelere erişebiliyorum internetim her ne kadar yavaş olsa da en azından twitter ve facebook’ta takıldığım günleri iyi bilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Dediğim gibi eğer sizinde borcunuzdan dolayı internetiniz kapandıysa; girmek istediğiniz güvenlik sertifikasına sahip olan internet sitelerin başına https:// koyarak erişim sağlayabilirsiniz. Lakin internet yavaş olacaktır ve ayrıca her sitede güvenlik sertifikası bulunmadığından dolayı her site açılmayacaktır. Peki bu TTNET için bir açık mı diye bir hata mı diye soracak olursanız, bana kalırsa hayır bu bir açık değil çünkü faturasını internet üzerinden ödemek isteyen müşterileri adına kurmuş olduğu bedava https:// sistemidir. Umarım bir faydası olmuştur, baştan sona okuduğunuz için teşekkür ederim ve bizlere ttnet bedava internet hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Türk Telekom Tablet Kampanyası başlıklı yazı da türk telekom tablet 2015, türk telekom tablet hediyesi ve türk telekom tablet kampanyası hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. yeni internet yada konusma paketi yokmu