Turabi Parayı Napacak?

Turabi Parayı Napacak?

Tam 500 bin TL’lik ödülün sahibi olan Turabi Parayı Napacak? herkesin merak etmiş olduğunu Turabi Çamkıran Hürriyet gazetesinden yapmış olduğu röportaj ile parayı napacağından bahsetti.

Bildiğiniz gibi Turabi Survivor All Star’da Katıldığı günden itibaren birbirinden farklı hareketleriyle birbirinden farklı sözleriyle kendini yeterince herkese tanıtmıştı.

Dün doğum günü olan Turabinin yaşı 29 olduğu söyleyen Turabi, Küçük bir erkek kardeşinin olduğundan, Annesinin ev hanımı olduğundan ve babasının seyyar satıcı olduğundan bahsetti.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatında ilk kez doğum günü hediyesi alan Turabi, adaya gelirken birinci olacağından emin iken kendisini kötü günler içinde hazırladığını da ekleyerek kazandığı ödülün ne yapacağını anlattı.

Turabi Parayla Ne Alacak?

Aldığı parayla babasının borçlarını kapatan Turabi, daha sonra kendine güzel bir spor salonu açacağından bahsetti. Ve almış olduğu kupayı da salonunun en güzel köşesine koyacağından bahsetti.

Adada agresif olan Turabi, aslından bunun açlıktan kaynaklandığını belirtirken, bacaklarına ve kollarına bağlamış olduğu iplerden de söz etti ve Muai Thai sporuna ısınmak, hocaya saygı göstermek için bir dans yapıldığını ve bu iplerinde onu temsil ettiğinden bahsetti.

Çocukluğundan beri Superman hayranı olan Turabi, ‘T’ amblemi hakkında detaylı bir bilgi ekledi; “Bunun Superman’e ait olduğunu biliyorum ve kendim ürettim demiyorum. Gururla da taşıyorum.” şeklinde ifadeler ile yapmış olduğu röportajı bitirdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan En İyi Hat Hangisi 2015 başlıklı yazı da en avantajlı faturasız hat, en iyi çeken hat ve en iyi ceken hat hangisi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.