Türk Telekom 4.5G Tarifeleri 2016

Türk Telekom 4.5G Tarifeleri 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Tek marka adı altında birleşen, Türk Telekom operatörüne ait olan 4.5G tarifeleri ile sizlerde artık 3 kat daha hızlı bir şekilde internete erişim sağlayabilirsiniz. 30 saniye kadar kısa bir süre içerisinde uzun full HD filmleri, videoları kolaylıkla telefonlarınızdan izleyebilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kullanımına izin verilen 4.5G internet hızından sizlerde yararlanmak istiyorsanız mutlaka 4.5G uyumlu hatta ve telefonlara sahip olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca Avea mağazalarından yani artık yeni adıyla hizmet vermekte olan Türk Telekom mağazalarından kolaylıkla hat değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Hattınızı herhangi bir Türk Telekom mağazasına giderek değiştirip, ardından Türk Telekom tarafından verilen 1GB bedava internet paketine de sahip olabilirsiniz. 2016 yılında başlatılan hızlı internet teknolojisinden faydalanmak isteyen kişiler hemen bir 4.5G uyumlu olan bir cihaza sahip olmaları ve ardından hattını 4.5G uyumlu yapmaları yeterli olacaktır. Eğer hattınız Türk Telekom ise, herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek kolaylıkla eski hattınızı 4.5G uyumlu olan bir hat ile değiştirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom tarafından sunulan 4.5G teknolojisini aktif etmek istiyorsanız da 4.5G yazıp 5555’e SMS göndererek kolaylıkla aktif edebilirsiniz. Eğer telefonunuzun ve Sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız da bunu öğrenmek yani kontrol etmek istiyorsanız, 4.5G HAZIR yazıp 5555 SMS gönderip kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

10GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet kampanyalarından 4.5G şerefine Türk Telekom kullanıcılarına toplamda 10GB bedava internet vermektedir. Eğer sizlerde 10GB bedava Türk Telekom internet paketinden faydalanmak istiyorsanız ilk olarak, GIGA yazıp 5555’e mesaj göndererek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Sadece bireysel faturalı müşterilerin faydalanabileceği 10GB paketine sahip olmak isteyen faturalı müşteriler, GIGA yazıp 5555’e ücretsiz olarak mesaj göndererek 10GB bedava internet kazanabilirler.

 1. Sadece faturalı müşteriler faydalanabilir ve 18 Mart-18 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir bunun için elinizi hızlı tutunuz.
 2. Telefonu ve hattı 4.5G uyumlu olan kişiler faydalanabilir.
 3. Toplamda bu kampanyadan beş yüz bin kadar müşteri faydalanabilir.

Güzide ülkemizin 81 ilinde eş zamanlı olarak başlatılmış olan 4.5G kampanyaları hakkında merak ettiğiniz bütün konular için alt kısımda yer alan yorum bölümünden bizlere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

 1. Hattım 4.5G uyumlu mudur?
  • Hattınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını merak ediyorsanız, Türk Telekom için 4.5G HAZIR yazıp 5555‘e ücretsiz olarak mesaj göndererek sorgulama yapabilirsiniz.
 2. Hattım 4.5G uyumlu, ama telefonum uyumlu değil?
  • Hattınız 4.5G uyumlu ise, telefonunuz da son zamanlarda çıkan cihazlardan ise muhtemelen telefonunuza 4.5G uyumluluk güncellemesi gelecektir. Beklemenizde fayda var.
 3. Telefonum 4.5G uyumlu, hattım 4.5G uyumlu değil ne yapmalıyım?
  • Size en yakın Türk Telekom mağazasına giderek kolaylıkla SİM değişimi yapabilirsiniz.
 4. 4.5G ayarlarımı nasıl açabilirim?
  • Telefonunuzun ve hattınızın 4.5G uyumlu olduğundan eminseniz, telefonunuzun ayarlar kısmına giderek buradan mobil veriler kısmından LTE seçeneğini aktif ederek kolaylıkla ayarlarınızı açmış olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır? başlıklı yazı da 1GB Bedava İnternet, Türk Telekom 2017 internet paketleri ve Türk telekom ek 2gb internet paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. 4.5 G İNTERNET KULLANILDIĞINDA SADECE ARAMA,FACEYE GİRME,MESAJ VE WATSAP KULLANILSA FATURA YINE KABARIK OLUR MU?

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, zaten ona göre internet paketi alırsanız herhangi bir sorun olmayacaktır. Hatta 2016 yılında en ucuz tarifeler Türk Telekom operatörüne ait olacak diye düşünüyorum. 3 tane büyük firma birleşti, Türk Telekom adı altında büyük değişiklikler olacak. Herhangi bir kabarık fatura gelmeyecektir bundan emin olabilirsiniz, tarifenizi iyi belirlemeyi unutmayınız.