Türk Telekom Cepten 1GB Bedava İnternet

Türk Telekom Cepten 1GB Bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

7 gün boyunca geçerli olmakta olan Türk Telekom 1GB cepten internet paketiyle sizlerde 1 hafta boyunca hediye internetten yararlanın. Türk Telekom operatörünün en güzel kampanyalarından olan ve 15 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyalarından biri de cepten 1gb bedava internet kampanyasıdır. Biliyoruz ki daha önceden Türk Telekom operatörü 4.5G şerefine bir çok abonesine Türk Telekom bedava internet imkanı sağlamıştı. Bununla beraber yeni düzenlemiş olduğu kampanyalardan biri de 1gb cepten bedava internet kampanyasıdır, sizlerde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız 15 Haziran 2017 tarihine kadar yükleyeceğiniz TL yüklemesinin ardından 1GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. 30TL üzeri yüklemelerde 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1GB internet paketini yapabilmek için 1GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer ki aylık 30TL üzeri TL yüklemesi yapamıyorsanız da Türk Telekom operatöründen yükleyeceğiniz her TL yüklemesinden 24 saatlik 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hemen sizlerde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız kredi kartınız ile ister turktelekom.com.tr üzerinden TL yüklemesi yapın isterseniz Google Play & App Store üzerinden indireceğiniz Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapın ve sizlerde 1gb cepten bedava internet kazanın.

Sponsorlu Bağlantılar

1GB Bedava İnternet

  • 15 Haziran 2017 tarihine kadar her TL yüklemesinde hediye internet kazanmak istiyorsanız 1GB KAZAN yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.
  • TL yükleme işlemlerinizi, kredi kartınız ile turktelekom.com.tr üzerinden veya Online İşlemler uygulaması üzerinden yapmanız gerekmektedir.
  • 30 TL üzeri yüklemelerde 1 hafta boyunca geçerli olacaktır, 30TL altı yüklemeler de ise 24 saat boyunca kullanabileceğiniz 1GB bedava internet paketi tanımlanacaktır.
  • Hattınıza tanımlanacak olan internet paketi geçerli olan süre içerisinde kullanılmaz ise herhangi bir döneme devir edilmeyecektir.
  • Hattınıza tanımlanacak olan 1gb bedava internet paketi herhangi üçüncü kişilere devir edemezsiniz.

30TL Yükle 7 Günlük 1GB Bedava İnternet Kazan

30TL yüklemelerde 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz ve 30TL altı yüklemelerde 24 saat boyunca kullanabileceğiniz 1GB internet paketine sahip olmak istiyorsanız TL yüklemeden önce sizlerde kampanyaya katılmayı unutmayın. Kampanyayı iptal etmek istiyorsanız da IPTAL 1 GB KAZAN yazıp 5555’e SMS olarak bildirme yapabilir ve katılmış olduğunuz kampanyayı iptal edebilirsiniz. Kampanyadan kalan limitleri görebilmek, takip edebilmek için de ister turktelekom.com.tr adresi üzerinden erişebilir isterseniz de Online İşlemler uygulaması üzerinden kalan limitleri sorgulayabilirsiniz. SMS ile öğrenmek istiyorsanız da KALAN 1 GB KAZAN yazıp 5555’e SMS göndererek kalan limiti sorgulayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır? başlıklı yazı da 1GB Bedava İnternet, Türk Telekom 2017 internet paketleri ve Türk telekom ek 2gb internet paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.