Türk Telekom Honor 7 Ne Kadar?

Türk Telekom Honor 7 Ne Kadar?

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom, TTNET ve Avea’nın birleşmesinin ardından büyük projelere imza atan bu 3 büyük kuruluş tarafından desteklenen yeni bir cihaz hakkında biraz bilgiler vereceğiz. Son zamanlarda bir çok kişinin dikkatini çekmekte olan Türk Telekom Honor 7 cihazının özelliklerini buradan kolaylıkla bulabilirsiniz, bildiğiniz üzerine Türk Telekom Honor 7 cihazı Türk Telekom tarafından desteklenen 3GB Ram özelliğinde ince bir tasarıma sahip olan telefonlardan biridir. Dahili hafıza özelliği 16GB olan Türk Telekom Honor 7 cihazının ince olmasından dolayı kolaylıkla tek el ile kullanabilirsiniz, 20MP Kamera ile oldukça iddialı olan Türk Telekom Honor 7 cihazının en başlıca özelliklerinden biri olan ön kamerasının 8MP olmasıdır. Türk Telekom Honor 7 sayesinde sizlerde artık 2016 yılının ortasından itibaren piyasaya çıkmasının ardından bol bol selfie çekebilir ve detaylı HD kalitede 20MP arka kamera özelliğini kullanarak kolaylıkla detaylı kareleri yakalayabilirsiniz. Kolaylıkla tek el ile kullanabileceğiniz telefonlardan biri olan Türk Telekom Honor 7 cihazının dış kaplaması tamamen metal olup parmak izini desteklemektedir. 5.2 inç büyüklüğünde olan Türk Telekom Honor 7 cihazının maalesef uygulamaların düzenli olarak listelendiği Menü kısmı yok, bunun için telefonunuzda yer alan uygulamaları ana ekranda görebilir ve öyle kullanabilirsiniz. Türk Telekom Honor 7 toplamda 3GB RAM ve  sekiz çekirdekli Kirin 935 işlemci ile bir çok kişinin istediği telefonlardan biri. Kamera özelliği ile dillere destan olacak Türk Telekom Honor 7 cihazının şuan için fiyatı 1799 TL iken Türk Telekom abonelerine özel bir indirim olarak toplamda 1299 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Türk Telekom Honor 7 Özellikleri

  • 20 MP kamera,
  • 8 MP ön kamera,
  • 3GB ram
  • Quad-Core 2.2GHz ARM Cortex-A53 2.2 GHz
  • 5.2 inç ekran
  • 3100 mAh batarya kapasitesi
  • Çift hatlı değildir.

Türk Telekom Honor 7 Fiyatı

Satış fiyatı 1799 TL olan Türk Telekom Honor 7 cihaz, Türk Telekom abonelerine özel olarak 1299TL olarak satış gerçekleştirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır? başlıklı yazı da 1GB Bedava İnternet, Türk Telekom 2017 internet paketleri ve Türk telekom ek 2gb internet paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.