Türk Telekom Sahur Paketi

Türk Telekom Sahur Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

2016 yılında bir çok atılımı ile tanınan Türk Telekom operatörüne ait olan sahur paketleri ile 2016 Ramazan bayramı daha keyifli geçecek, her sene bir çok operatörün yapmış olduğu sahur paketleri yine 2016 yılında da devam etmektedir. Eski adı olarak bilinen Avea operatörü artık 2016 yılında sorunsuzca Türk Telekom adı altında hizmet vermeye başlamış durumda iken sahur paketlerinden vazgeçmemiş ve aksine diğer operatörlerden daha farklı ve daha fazla internet kampanyası düzenlemiş durumda. Bol bol internet paketi dağıtan Türk Telekom sahur paketi ile sizlerde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 10GB bedava internet paketini şimdiden kullanmaya hazır olun. Türk Telekom operatörü sadece internet paketi ile vermekle yetinmemekte bunun haricinde bir de Ramazan boyunca 02:00 ila 06:00 arasında kullanabileceğiniz Türk Telekom’lu olan kişileri ücretsiz arayabilmeniz için 1.000 konuşma dakikası da hediye edilmektedir. Türk Telekom sahur paketlerini yapabilmek için, Avea’nın sunduğu 5555 servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz ve sadece kısa bir mesaj göndererek sizlerde Türk Telekom sahur paketini yapabilirsiniz. Türk Telekom’dan toplamda 10GB ile 1.000 dakika konuşma paketi kazanmak için hemen aşağıdaki talimatları yaparak sizlerde Ramazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Lakin şunu da belirtmek isterim ki bu kampanyadan sadece ücretsiz olarak Faturalı kullanıcılar faydalanabilmektedir, eğer ki sizlerin hattı faturalı ise 25TL yüklemeniz durumundan ücretsiz olarak sahur paketinden faydalanabilirsiniz.

Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sahur paketi sadece ramazan boyunca geçerli olup geceleri 02:00 ila 06:00 arası geçerlidir. Bu süreç içerisinde kullanabileceğiniz 10GB bedava internet ile 1.000 dakika bedava konuşma paketini yapabilmeniz için SAHUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Sahur paketi şuan için Faturalı kullanıcılar için ücretsiz olup herhangi bir ücret ödemeden sahur paketini yapabilirler. Lakin Faturasız aboneler için bu işlem maalesef ki geçerli değil bunun için minimum 25TL kadar bir ödeme yapmanız durumunda bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. (Faturasız kullanıcılar alt kısımda daha fazla bilgiye sahip olabilirler.)

Sahur Paketi Nedir?

Ramazan boyunca gece saatleri boyunca geçerli olan sahur paketini tamamen ücretsizdir, Türk Telekom sahur paketi ile geceleri 02:00 ile 06:00 arası telefonunuzdan ücretsiz olarak internete girebilir ve 1.000 dakika paketi ile de sevdiklerinizi arayabilirsiniz. Peki bir çok kişinin Sahur paketi hakkında merak merak ettiği sorulara kısa kısa özet vererek konuyu bir noktaya bağlayalım.

Hattım Faturasız, Sahur Paketinden Faydalanabilir Miyim?
Evet, sahur paketinden hem faturasız hemde faturalı kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir. Lakin faturasız kullanıcılar sahur paketini yapmadan önce son 48 saat içerisinde 25TL kadar bir TL yüklemesi yapmış olması gerekmektedir. Yani bu paketi yapmadan önce hattınıza 25TL yüklemeniz durumunda bu paketten faydalanabilirsiniz.
Türk Telekom Sahur Paketi Ücretli Mi?
Türk Telekom tarafından kendi abonelerine sunulan sahur paketi tamamen ücretsizdir.
Sahur Paketi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom sahur paketini yapabilmek için, SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Sahur Paketi 2016

Ramazan ayında her yerde olduğu gibi, telefon operatörlerinde mükemmel indirimler ve kampanyalı paketler yer almaktadır. Şirketler, her zaman insanların daha fazla kullanım sağladığı bu aylarda, eşsiz kampanyalar ve birbirinden etkileyici fırsatlar sunarak, en iyi ve en rahat biçimde kullanım sağlıyor. Çiçeği burnunda telefon operatörü olan Türk Telekom, kendini ispatlamak ve mükemmel bir Ramazan ayına imza atmak için, rakiplerine fark atacak bir kampanyayla kullanıcılarıyla kucaklaşıyor. Türk Telekom kullanan herkesin yararlanabileceğini Türk Telekom Sahur Paketi ile birlikte, sizlerde interneti doyasıya kullanabileceksiniz. Geceleri insanlarla en güzel sohbetlerinizi edebileceğiniz zamanlarda, interneti tercih etmenizi sağlayacak bu kampanya sayesinde, eşsiz bir biçimde kullanıma başlayabileceksiniz. Bitmeyecek ve ciddi manada oldukça yüksek olan 10 GB internet paketiyle birlikte, sizlerde insanlarla sahurlarda daha fazla iletişim kurabilir, mükemmel olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Hiçbir zaman eksik kalmamanız ve sevdiklerinizle daima internet üzerinden eşsiz zamanlar geçirmeniz için gerekli olan tüm durumları sizlere sunan Türk Telekom sayesinde, 10 GB internetin tadını sahurlarda ve Ramazan ayını boyunca sürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Sahur Paketi, Ramazan ayı boyunca geçerli olmakla birlikte, faturalı hat sahipleri tek bir SMS ile kayıt olabiliyor. Bunun anı sıra, faturasız kullananlar ise, en az 25 TL olmak üzere, yükleme yaptıktan sonraki 48 saat içerisinde atacakları SMS ile birlikte, 30 gün boyunca kullanacakları ve sahur vakitlerinde geçerli olarak 10 GB hediyeyle beraber, eşsiz bir fırsat yakalayabilirler. 10 GB insanların 1 aydan daha fazla süre kullanabilecekleri bir paket iken, Ramazan ayında ve sadece sahur vakitlerinde kullanabileceğiniz için, hiçbir şekilde bitirmeniz mümkün değildir. En uzakta yaşayan akrabalarınızla, uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla veya sevdiğiniz tüm insanlarla sorunsuzca iletişim halinde olabilmeniz, sahur vakitlerinin eşsiz güzelliğine erişebilmeniz için sunulan bu fırsatla birlikte, sizlerde kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. En güzel zamanlarınız, sahur vakitlerinizi dolu dolu geçirmek için ihtiyacınız olan tek şey bir SMS olacaktır. SAHUR yazıp 5555’e SMS göndermenizin ardından, şartları yerine getirmiş olmanızla birlikte, 10 GB internetiniz Ramazan’ın ilk sahurunda hesabınıza tanımlanarak, kullanmaya hazır bir şekilde sizi bekliyor olacak. Ramazan ayı boyunca problemsiz biçimde kullanabileceğiniz bu mükemmel internet kampanyası sayesinde, sizlerde kaliteli zamanlarınızı daima iletişim halinde olacağınız sevdiklerinizle sorunsuca geçirebilirsiniz.

Ramazan ayında Türk Telekom Sahur Paketi ile birlikte sizlerde keyifli anlar yaşayacaksınız. Her an konuşamadığınız, hayatın yoğunluğu ve stresiyle birlikte, sorunsuzca iletişim halinde olacağınız sevdiklerinizi daima mutlu etmek, canlı veya sesli olarak iletişim kurmak için kullanabileceğiniz bu data paketiyle birlikte, hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz bir fırsat sizi bekliyor. 10 GB internetinizi Ramazan ayı boyunca, saat 02:00 ile 06:00 arasındaki istediğiniz her an kullanabileceğiniz, sahur vakitlerindeki bu mükemmel anlarınızı da sorunsuzca yaşayabileceğinizi bilmelisiniz. En güzel zamanlarınızı Ramazan ayında yaşayıp, sahur vakitlerinde ise, ölümsüzleştireceğiniz mükemmel fırsatlara erişebileceğinizi asla unutmamalısınız. Sizlerde hemen Türk Telekom Sahur Paketi kullanmaya size sunulan bu eşsiz fırsatı değerlendirmeye başlamak için, hemen SMS bölümüne girerek, Sahur yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Hemen kazanmak, 10 GB internetin doyasıya tadını çıkartmak ve mükemmel zamanlarınızı internetle sevdiklerinize ulaşarak, sosyal medyada dolaşarak ve mükemmel müzikleri dinleyerek geçirmek için seçebilirsiniz. Geç kalmadan hemen SMS gönderip, faturalı veya faturasız olmanız fark etmeksizin 10 GB internetinize sahip olabilirsiniz. Kolaylıkla kazanacağınız ve Ramazan’ın ilk sahurunda hattınıza tanımlanacak olan bu hediyeyle eşsiz zamanlar geçireceğinizi de sakın unutmayın.

Türk Telekom Faturasız Sahur Paketi

Türk Telekom abonesiyim ama hattım faturasız, kontörlü olduğu için Türk telekom sahur paketinden faydalanabilir miyim? Evet, bu kampanyadan faturasız kullanıcılarda faydalanabilir lakin tek şart son 48 saat içerisinde hattınıza minimum 25 TL kadar bir yükleme yapmış olmalısınız. Bunun haricinde faturalı kullanıcılar gibi direk olarak faydalanamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır? başlıklı yazı da 1GB Bedava İnternet, Türk Telekom 2017 internet paketleri ve Türk telekom ek 2gb internet paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Ben faturasız hat sahibiyim şimdi 25tl yukleyince sahur paketini yaparsam 25tlyi alacak mi benden?

  • Kozbon

   Merhaba efendim, hayır sizden 25TL almayacaktır. 25TL sizin hattınızda tanımlı olarak duracaktır. TL yüklemeniz yeterli olacaktır.

 2. Kendi faturasiz hattimda ki 7 gb internet bittikden sonra mı sahur paketine geçer yoksa gece 2 ile 6 arasinda direk Sahur internetini mi yer

  • Kozbon

   Merhaba Fatih, hattınızda 2 tane internet paketi varsa 02:00 ile 06:00 arası sahur paketinden gider. Bu saatler arasında sadece internet kullanımlarınız sahur paketinden gider teşekkür ederim.

 3. 4.5G yle mi uyumlu olmasi lazim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, hayır 4.5G ile uyumlu olmasına gerek yoktur. Hattınız faturalı ise ücretsiz olarak hemen yapabilirsiniz eğer ki hattınız faturasız ise son son 48 saat içerisinde 25TL kadar bir TL yüklemesi yapmanız durumunuzda kolaylıkla paketi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

 4. ONAY SAHUR yazip cevaplayarak Turk Telekom, TTNET ve Avea’dan en az birinde aboneliginiz devam ettigi surece, abonelik, yer, hat bilgilerinizi bu sirketlerle paylasarak kullanmamiza ve firsatlari iletmemize izin verip kampanyamiza basvurabilirsiniz.
  Bu ne demek kozbon ?

  • Kozbon

   Merhaba Sena, Türk Telekom operatörü size yapmış olduğu kampanyalardan haber vermek için sizden izin istemektedir eğer ki izin veriyorsanız bu kampanyadan yararlanacağınızdan bahsetmiştir.

 5. Bu turk Telekom saçmaladı ne demek faturalıya sahur paketi hediye faturasız hatlılar insan değil mi? Zaten yavaş interneti

 6. Ben faturalıyım da interneti paylaşmak istiyorum ama benim de internetim var acaba hangisinden gider paylasabilir miyim

  • Kozbon

   Merhaba efendim, hattınızda hem sahur paketi var hemde normal internet paketi var ama siz kendi telefonunuzda yer alan interneti başkasıyla paylaşmak istiyorsunuz doğru mu anladım? Eğer böyleyse muhtemelen 02:00 ila 06:00 arası aktif olan sahur paketinden gidecektir. Bunu denemeniz durumunda daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz, ilk olarak internetinizi paylaşın ve ardından kısa bir süre internet bağlantısını kapatınız ve daha sonrasında paket sorgulaması yapmanız durumunda hangi paketten gittiğini öğrenebilirsiniz.

 7. Dun 30 tl yükledim faturasız hattım… hiçbirşey olmuyor..48 saat icinde en az 25 tl yukleyince oluyordu hani paket…..yardımcı olun lütfenn bizde faydalanmak isteriz hep faturalı hep faturalı

  • Kozbon

   Merhaba efendim, faturasız kullanıcılar sadece son 48 saat içerisinde yani son 2 gün içerisinde 25TL yükledikleri taktirde Türk Telekom Sahur paketinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.