Türk Telekom Yeni Gelenlere 8GB İnternet

Türk Telekom Yeni Gelenlere 8GB İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom operatörü yeni gelen abonelerine toplamda 8GB internet paketine sahip olan bir tarife sunmaktadır. 13.06.2016 tarihinden itibaren geçerli olan Fırsat 8GB tarifesini sizlerde kullanarak Türk Telekom’dan aylık taahhütlü 29TL’ye 8GB internet, 1.000 dakika her yöne konuşma paketi ile 1.000 adet her yöne sms paketi vermektedir. Yeni gelen müşteriler için geçerli olan bu kampanya ile doya doya internete girebileceksiniz, 2016 yılında 4.5G sisteminin aktif olmasının ardından eski adıyla Avea olan Türk Telekom operatörü yeni gelen abonelerine sadece 29TL’ye bu tarifeyi sunmakla yetinmiyor ve yeni gelen aboneleri içinde bedava internet paketleri vermektedir. Sizlerde her ay boyunca kullanabileceğiniz 1GB internet paketlerinden faydalanmak istiyorsanız hemen numaranızı Türk Telekom operatörüne taşıyıp bu tarifelerden 29TL’ye yararlanmanızı sağlayabilirsiniz. Fırsat 8GB kampanyasından nasıl yararlanabilirim? Sizlerde sizlere en yakın olan Türk Telekom bayilerine giderek buradan tarife değişikliği yapabilir veya 500 numarayı çevirerek müşteri hizmetlerine bağlanarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Türk Telekom 8GB kampanyası hakkında daha fazla bilgilere ulaşmak istiyorsanız alt kısımdaki soru – cevap kısmından merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

8GB İnternet

 1. Zaten Türk Telekom abonesiyim, bende faydalanabilir miyim?
  • Evet, bu kampanya sadece yeni gelenler için değil mevcut Türk Telekom aboneleri içinde geçerlidir.
 2. Nasıl katılabilirim?
  • Bu tarifeye katılmak istiyorsanız ve tarife hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız sizlerde Türk Telekom bayilerine giderek veya 500 numarayı çevirip müşteri hizmetlerine bağlanarak öğrenmek istediğiniz soruların cevaplarını öğrenebilir ve tarife değişikliği konusunda bilgiler alabilirsiniz.
 3. Ücretlendirme Ne Kadar?
  • Eğer ki numaranızı Türk Telekom’a yeni taşıdıysanız ve 12 ay kalma sözü veriyorsanız bu kampanyadan aylık 29TL’ye faydalanabilirsiniz. Diğer şartlarda bu kampanyadan 39TL’ye faydalanabilirsiniz.
 4. Tarifede sadece internet mi var?
  • Hayır, Türk Telekom Fırsat 8GB tarifesinde sadece internet değil bunun haricinde her yöne geçerli olan 1.000 dakika konuşma paketi ile 1.000 adet her yöne geçerli olan mesaj hakkınız bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır? başlıklı yazı da 1GB Bedava İnternet, Türk Telekom 2017 internet paketleri ve Türk telekom ek 2gb internet paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Sayın admin ben türk telekomluyum ama faturalı hattım yok faturalı sanırım fazla bilmiyorum bu tarifeyi faturasız hatlar kullanır mı

  • Kozbon

   Merhaba efendim, sanırım bu kampanyadan sadece faturalı aboneler faydalanmaktadır. 12 Ay Türk Telekom’da kalma sözü veren faturalı aboneler 29TL’ye bu tarifeden faydalanabilir. Lakin söz vermeyen aboneler eğer ki bu kampanyadan faydalanmak istiyorsa 39TL karşılığında bu tarifeyi hatlarına tanımlamalarını sağlayabilirler.