Turkcell 19 Mayıs 2016 Bedava İnternet

Turkcell 19 Mayıs 2016 Bedava İnternet

Yaşanan olaylardan dolayı, Turkcell operatörü bütün abonelerine yakınlarıyla iletişim kurabilsin diye ücretsiz konuşma, SMS ve internet paketi verildi. Hattınız da aktif değil ise kısa sürede sizin hattınıza da tanımlanacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell’li olan gençler kazanmaya devam ediyor, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Bayramı için Turkcell’den gençler için verilen 2GB bedava internet ile artık bayramlar gençler için daha farklı. Sizlerinde hattı Turkcell ise sizlerde Google Play üzerinden Turkcell tarafından sunulan uygulamaları telefonlarınıza indirerek bedava internet kazanabilir ve bu bedava paketler ile ücretsiz olarak internetin tadını çıkartabilirsiniz. Toplamda 7 gün boyunca kullanabileceğiniz 2GB bedava internet paketi için tek yapmanız gereken, Android olan telefonlarınıza Google Play üzerinden gnçtrkcll uygulamasını indirip telefonlarınızdan uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır. Eğer telefonlarınız İOS işletim sistemli ise yani halk dilinde ayfon (İphone) telefonlardan ise App Store üzerinden telefonlarınıza gnçtrkcll uygulamasını indirip telefon numaranız ile giriş yapmanız durumunda 2GB bedava internet kazanabilirsiniz. 19 Mayıs için özel düzenlenen ve sadece gençlerin yararlanabileceği olan bedava internet paketi sadece 19 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerlidir. Toplamda 1 Milyondan fazla indirilme sayısına sahip olan gnçtrkcll uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirip giriş yaptığınız takdirde 7 gün boyunca Turkcell tarafından kullanabileceğiniz 2GB bedava internet kazanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Yeni Genç Tarife, ön ödemeli gençTarife ve Gençplus tarifelerinde bulunan abonelerin faydalanabileceği ve 25 yaş altında yer alan abonelerin yararlanabileceği kampanyadan sizlerde faydalanmak istiyorsanız, Android işletim sistemli telefonlarınıza Google Play üzerinden gnçtrkcll adlı uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Telefonunuz İOS işletim sistemli ise App Store Marketlerinden gnçtrkcll uygulamasını indirmeniz durumunda bedava internet kazanabilirsiniz.

gnçtrkcll Nasıl İndirebilirim?

Uygulamayı indirebilmek için, Google Play uygulaması üzerinden gnçtrkcll uygulamasını telefonlarınıza indirebilmek için telefonunuzdan Google Play adresine giderek üst kısımdaki arama kutusuna gnçtrkcll yazıp Turkcell tarafından sunulan uygulamayı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Aynı şekilde App Store üzerinden gnçtrkcll uygulamasını telefonlarınıza indirmeniz yeterlidir.

Nasıl Yapabilirim?

Uygulamayı telefonlarınıza indirdikten sonra, Telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız durumunda Turkcell’in sunduğu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Bayramı hediye internet 2GB kampanyasını göreceksiniz bu kampanyaya uygulama üzerinden katılabilirsiniz.

Ayrıca gnçtrkcll uygulamasına 5 yıldız verip ve kendi görüşlerinizi belirtmeniz durumunda Turkcell’in bizler için daha çok kampanya yapmasına vesile olabilirsiniz.

Turkcell 19 Mayıs 2016 Bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell Bedava İnternet başlıklı yazı da Turkcell bedava internet, turkcell bedava internet 2015 ve turkcell bedava internet ayarları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.