Turkcell 2015 Mart için Bedava İnternet

Turkcell 2015 Mart için Bedava İnternet

Turkcell bedava için, Turkcell son zamanlarda yapmış olduğu bir çok yenilikleri sayesinde yaklaşan YGS sınavını baz alarak TÜBİTAK tarafından desteklenen eğitim kuruluşu Futurino ile işbirliğine giderek,Türkiye genelinde Genç Turkcell olan bütün öğrencileri sınava sokacak, 1 TL karşılığında genç turkcelli olan herkes katılabilecek. Tüm turkcelli olan herkes turkcell bedava internet kazanırken, sınavda birinci olan kişiye LG L70 akıllı telefonun sahibi olmayı hak kazanacak. Ayrıca sınava katılan herkese 1 hafta boyunca 500 MB bedava internet sahibi olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca turkcell; birçok kampanyalar yapmakta, günümüzün teknolojisini en yakından takip eden ve detaylı olarak raporlayan olan tek operatör olmakla beraber herkesin gözde operatörü resmen.

28 Şubat veya 1 Mart‘ta http://turkcell.com.tr/akademi sayfasına girerek GNC Deneme Sınavına tıklamak yeterli oluyor. Yarışmaya katılmak için GNCDENEME yazıp 2222ye SMS gönderilmesi gerekiyor. Şimdiden katılan bütün öğrencilere başarılar dileriz, internet paketlerini de sınav çıkışı almayı unutmayın. Tadını çıkartın turkcell bedava internetin

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell Bedava 500MB İnternet başlıklı yazı da turkcell bedava internet hakkı, turkcell bedava internet kampanyası ve turkcell bedava internet kampanyası 2015 hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. E posya hesabi acabilmem icin ornekli yardim

  2. evt ayhan’ın dediği gibi sürekli takip etmek gerekiyor,ama bir türlü yetişemiyorum kampanyalarına,bilgi için teşekkürler bu sefer yakaladım 🙂

  3. Bu tarz kampanyaları takip etmek gerek gerçekten güzel paketler düşüyor.