Turkcell 2016 Yeni Yıl Telefon İndirimleri

Turkcell 2016 Yeni Yıl Telefon İndirimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell T50 ile tanışan bir çok kişi Turkcell’in kalitesini anlamış oldu, ülkemizin en gelişmiş operatörlerinden biri olan Turkcell T60 ile bunu gerçekten çok iyi şekilde kanıtladı diyebilirim. Bununla beraber kalmayan Turkcell Apple ile yapmış olduğu anlaşmalar ve diğer büyük telefon firmalarıyla yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde bütün abonelerine oldukça kaliteli telefonlar sunmakla kalmayan Turkcell yine yapmış olduğu kampanyalar, taksitler ve indirimler sayesinde oldukça kral bir operatör diyebilirim. 4.5G uyumlu olan Turkcell T60 hakkında kısaca bahsettikten sonra sizlerle Turkcell’in yeni yıl için başlatmış olduğu 2016 yılında e 2016 ilk aylarında geçerli olan kampanyalardan bahsedeceğim lakin sizlere benimde hoşuma giden ama almak bir türlü nasip olmayan Turkcell T60 hakkında kısaca bilgiler vereyim; Turkcell T60 4.5G uyumlu olmasından dolayı 2016 yılında artık İnternet’e daha hızlı bir şekilde girebileceksiniz ve arkadaş ortamlarında bir numara siz olacaksınız. Şuan’ki Android işletim sistemi v5.02 olan Turkcell T60’ın Qualcomm 8939, 1.5 GHz Sekiz Çekirdek ile HD Ekranıyla ve görüntüsü tıpkı İphone 6’yı andıran 16 GB hafıza alanına sahiptir. 5 inç HD ekranıyla, 13MP kamerasıyla adeta kalite akan bu telefondan bahsetmemek mümkün değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell’in 2016 yılında indirimli telefonlar

  • Turkcell T60,
  • Samsung Galaxy J1,
  • Samsung Galaxy J5,
  • Samsung Galaxy J7,
  • Samsung Galaxy Note 5,
  • LG G4c, General Mobile
  • 4G Androidone,
  • Samsung Galaxy A7,
  • Samsung Galaxy Note 4.

Evet efendim Turkcell yine yapmış yapacağını ve bununla kalmayıp sizler için 36 aya varan taksit seçenekleriyle 2016 Yılına 4.5G’li telefon ile girmenizi isteyen Turkcell, 50 TL peşinatla ve tarifenize ek ayda 1 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle size kolaylık sağlıyor. Hemen hemen her telefonun renk seçeneği ile karşınıza gelen bu kampanyayı mutlaka kaçırmayın diyorum. Ve ayrıca Turkcell T60’dan vazgeçmemenizi de tavsiye ederim. Kampanyadan daha fazla bilgi almak için http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/yilbasi-akilli-telefon-kampanyasi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.