Turkcell 4.5G Tarifeleri

Turkcell 4.5G Tarifeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün büyük operatörlerinden biri olan Turkcell, 01 Nisan 2016 tarihinden itibaren 4.5G hizmetini aktif etti. Bir çok Turkcell müşterisi artık internette eskisinden daha hızlı bir şekilde dolaşabilecek ve eskisinden daha hızlı bir şekilde işlerini kolaylıkla halledebilecek. 4.5G teknolojisini katlanan paketler ile karşılayan Turkcell operatörü yine farkını koyarak, kendi müşterilerine farklı bir kampanya sunarak 4.5G tarifesi için bedava katlanan paketler sunmaktadır. Turkcell operatörüne ait 4.5G tarifelerinden yararlanmak isteyen kişiler, 4.5G uyumlu SİM kartlarına sahip olmaları ve 4.5G teknolojisini destekleyen telefonlara sahip olmaları yeterli olacaktır. Eğer sizlerde 2016 senesinde internete eskisinden daha hızlı bir şekilde bağlanmak istiyorsanız ve Turkcell tarafından sunulan 4.5G internet tarifelerinden faydalanmak istiyorsanız telefonunuz 4.5G teknolojisini destekliyorsa hemen hattınızı herhangi bir Turkcell bayisine giderek 4.5G uyumlu yapabilirsiniz. Turkcell tarafından sunulan 01 Nisan 2016 tarihinden itibaren geçerli olan 4.5G tarifelerinden biri olan katlanan tarifelerinden yararlanmak isteyenler zaten 4.5G tarifelerinde biri olan otomatik katlanan kampanyasından ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar. Tarafınıza gelen bilgilendirme SMS sonucunda hemen sizlerde katlanan internet paketlerine sahip olabilirsiniz. 31 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan sadece 4.5G uyumlu SİM Kartlara sahip olan ve 4.5G uyumlu cihaz ve ya cihazlara sahip olan kişiler faydalanabilir.

Turkcell 4.5G Katlanan İnternet Kampanyası

Katlanan İnternet kampanyası sayesinde, 31 Haziran 2016 tarihine kadar Turkcell tarafından belirlenmiş olan paketlerden herhangi birini yaparsanız katlanarak daha fazla kullanabilirsiniz.

 1. Nasıl katılabilirim?
  • Kampanyaya katılmak için ilk olarak hattınızın ve yanınız da yer alan cihazın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Eğer bu gerekçeleri karşılıyorsanız 4.5G aboneliğinizi yaptıktan sonra otomatik olarak bu kampanyadan yararlanmış olmaktasınız.
 2. Hangi tarifeler, paketler katlanabilir?
  • http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/4-5g-katlanan-internet-kampanyasi adresine yer alan paketlerden ve ya tarifelerden herhangi birine sahipseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

 3. Hattım ve ya telefonum 4.5G uyumlu mudur?
  • Hattınızın ve ya telefonunuzun 4.5G teknolojisine uyumlu olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız sadece Turkcell müşterileri için geçerli olan 2222 servisini kullanarak öğrenebilirsiniz. Bunu test etmek istiyorsanız, 4.5G yazıp 2222’ye ücretsiz olarak SMS gönderebilir ve test edebilirsiniz.
 4. Daha fazla bilgi öğrenmek istiyorum.
  • Turkcell operatörü hakkında 4.5G hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen Turkcell aboneleri, Turkcell operatörü tarafından hazırlanmış olan http://www.turkcell.com.tr/tr/4-5g buradaki sayfadan daha fazla bilgiye sahip olabilirler.

4.5G Tarifeleri

Faturalı Turkcell müşterileri için geçerli olan 01 Nisan 2016 Tarihinden itibaren geçerli olan ücretler.

Faturalı Turkcell müşterileri için geçerli olan 01 Nisan 2016 Tarihinden itibaren geçerli olan ücretler.

Faturasız, hazır kart kullanan Turkcell aboneler için geçerli olan ücretler.

Faturasız, hazır kart kullanan Turkcell aboneler için geçerli olan ücretler.

Kurumsal Hat kullanan aboneler için geçerli olan ücretler.

Kurumsal Hat kullanan aboneler için geçerli olan ücretler.

Eğer sizlerde 2016 senesinde bütün işlemlerinizi telefondan yapıyorsanız mutlaka 4.5G teknolojisinden yararlanmayı unutmayınız. İnterneti daha hızlı bir şekilde kullanarak bütün işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz, 4.5G teknolojisinden ve hızından faydalanmak isteyen aboneler hemen herhangi bir Turkcell bayisine giderek bu teknolojiden faydalanabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.