Turkcell Akıllı Depo Nedir?

Turkcell Akıllı Depo Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell günlük hayatımızdaki teknolojik sorunlarımıza bulduğu çözümlere bir yenisini daha ekledi. Bildiğimiz üzere teknolojinin gelişmesiyle birçok resim, video, müzik gibi dosyalarımızı telefonlarımızda saklamamız ulaşabilirlik açısından oldukça işimize yarıyor. Bu durumda gün geçtikçe depo sorunumuz ortaya çıkmaya başladı. Yeni resimler çekmek için var olan resimlerimizden vazgeçmemiz gerekiyordu. Turkcell artık akıllı depo sayesinde bu sorunumuza da çözüm getirdi. Peki, tam olarak Turkcell akıllı depo nedir? Bu depo sayesinde artık dosyalarımızı silmeden internet üzerinden yüklenecek ve internet bağlantımız oldukça her istediğimizde ulaşabileceğiz. Ayrıca telefonunuzu kaybetmeniz veya aniden bozulması halinde; çok sevdiğiniz müziklerinizi, hatırlarınızı içeren resimlerinizi ve önemli dosyalarınızı kaybedebilirsiniz, akıllı depo telefonunuzu kaybetseniz de size bu dosyalarınızı geri getirebilir. Ve artık istediğimiz dosyayı e-posta ve sosyal ağlar üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik Turkcell kullanıcılarına 1GB saklama alanlı akıllı depo hoş geldin paketi hediye ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Akıllı Depo

Akıllı deponun kolay kullanımını öğrenmek için DEPO yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz ve cevap beklemeniz yeterli olacaktır. Mesaj gönderdiğinizde akıllı telefonunuzla uyumlu indirme linki size iletilecektir. Hatıralarınızı güvence altına alabileceğiniz bu uygulama oldukça uygun fiyatlara sizi bekliyor. 5GB’lık mini paket, 50GB’lık standart paket ve 250GB’lık mega paket, rahatça çektiğiniz resimleri, videoları, yazdığınız dökümanları ve müziklerinizi korumak için sizleri bekliyor. Çok geçmeden Turkcell’in akıllı uygulamasına geçin ve hatıralarınızı güvence altına alın.

Ayrıca daha Turkcell hakkında merak ettiğiniz bir diğer konu olan Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza göz attınız mı? Bedava müzik ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Acil iletişim için hattıma gönderilen dakika ve diger şeyler kullanamıyorum aktif degil 21 temmuzda gönderildigi halde hala kullanamıyorum