Turkcell Bedava Facebook Paketi

Turkcell Bedava Facebook Paketi

Şuan çalışmamaktadır, açıklamayı okuyunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medyalarından biri olan Facebook için Turkcell kullanıcıları artık ücretsiz şekilde faydalanabilecek.  Bunun için yapılması gerekenler telefonunuzun android olması gerekli. Buraya tıklayarak facebook.lite-1.0.0.apk  isimli apkyı indirerek telefonunuza kurunuz. Kurulum sırasında Bilinmeyen Kaynak hatasını alırsanız, ayarlara gidip güvenlik kısmından bilinmeyen kaynaklar kutucuğunu işaretleyiniz tekrar indirdiğiniz dosyayı kurmaya çalışınız. Kurulum bittikten sonra hiçbir ayar yapmadan direk facebook sitesine bağlanabilirsiniz. Dosyayı, internet üzerinden bir facebook sayfasında paylaşmıştır, dosyayı oradan indirip daha hızlı olması için kendi sunucumuza kaydettik. Doğabilecek olan olumsuz nedenlerde sorumluluk kabul etmemekteyiz. Maalesef bu işlem şuan için geçerli değildir bunun için sizlere daha fazla yardımcı olmamızı isterseniz diğer Turkcell tarafından sunulan paketlere göz atmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar


Bedava Facebook kullanmak istiyorsanız ve uzun zamandır Turkcell operatörünü kullanıyorsanız muhtemelen şimdiye kadar hayli bir Turkcell sarı kutu puanlarınız birikmiş durumdadır, bunun için bu biriken Turkcell sarı kutu puanlarınızı kullanarak sizlerde 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık ve daha fazla aylara sahip olan paketlerden satın alıp bedava facebook kullanabilirsiniz. Turkcell hakkında daha fazla bilgiye erişmek ve diğer kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Turkcell Bedava İnternet başlıklı yazısına göz atarak burada bulunan Turkcell bedava internet başlıklı yazılara göz atabilirsiniz. Buradaki bulunan paketler sayesinde 2016 yılında günce ve halen kampanyası devam eden deneme paketlerine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Sarı Kutu Puanlarınızı Kullanın, Bedava Facebook Kullanın.

Sarı kutu puanlarınızı kullanarak, Facebook paketlerini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Sarı kutu puanlarınız hakkında daha fazla bilgi için turkcell.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Tıklanacak yer yok hangi dosyayı indireceZ

  2. Bedava paketlerden faydalanmak istiyorum

  3. Facebook apk indiremiyorm bana yardmcı olurmusunuz