Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?

Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell operatörüne olan Bip uygulaması her geçen gün daha fazla büyümekte. Şuana kadar Google Play’de toplamda 5 Milyondan daha fazla kullanıcıya erişen Turkcell Bip uygulaması sayesinde sizlerde 2016 senesinde arkadaşlarınızla anlık olarak ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Evet Turkcell Bip uygulaması şuan için bütün Turkcell’li müşterileri için ücretsizdir. Hattınızda herhangi bir internet paketi olmadan ücretsiz bir şekilde çalışan Turkcell Bip Messenger uygulaması ile arkadaşlarınız ile grup sohbetleri ederek toplu bir şekilde konuşma sağlayabilirsiniz. Bugün sizler için popüler uygulamalarından biri olan Turkcell Bip Messenger uygulamasında grup açma işlemi hakkında bilgiler vereceğiz. Bip uygulamasında grup nasıl kurulur? Bip uygulamasında ilk olarak grup açabilmek için uygulamayı açınız ve ardından sağ üst köşede yer alan sohbet işaretine dokunun. Gelen seçenekler arasında yer alan ilk sıradaki Yeni Grup seçeneğine dokunun ve ardından grubun ismini belirleyip grubun resmini seçiniz. Daha sonrasında grubun adını belirledikten sonra grupta kimlerin yer alacağını arkadaş listenizden seçtikten sonra Bip uygulamasında kolaylıkla grup oluşturmuş olacaksınız. Anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Bip uygulamasını ilk defa yapan Turkcell kullanıcılar 1 ay boyunca kullanabileceği hediye internet kazanıyor ve ayrıca eğer sizlerinde bir Turkcell hattı var ise hattınızda internet paketi olmadan da Bip uygulamasına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell Bip Nasıl İndirilir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Bibde grup kurdum reis . ama arkadaşlarını yönetici yapamıyorum nasıl olacak o . bana bir analata bilirmisiniz.

  • Kozbon

   Merhaba muhtemelen Bip Messenger uygulamasında x kişisine yetki verme ve ya daha fazla kişiye yetki verme gibi bir durum söz konusu değil. Bende bulamadım, üzgünüm.

 2. Bipte grup kurdum ve ilk mesajı attım ama internet im gelmedi neden

  • Kozbon

   Merhabalar efendim, Bip Messenger uygulamasında bedava internet kazanmak istiyorsanız 5 gün boyunca Bip Messenger uygulamasında arkadaşlarınız ile konuşmak yeterli olacaktır.