Turkcell Fatura Ödeme

Turkcell Fatura Ödeme

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet’in gelişmesiyle beraberinde artık hemen hemen herkes internete rahatlıkla giriş yapabiliyor, rahatlıkla dilediği şekilde güvenli sitelerden alışveriş yapabiliyor. Günümüzün en büyük teknolojilerinden biri olan İnternet sayesinde artık Turkcell, Avea, Vodafone gibi hatlardan rahatlıkla İnternet Faturalarımızı ödeyebiliriz. Gelelim ülkemizin en çok gelişmiş alt yapısına sahip olan ve bir o kadar da müşterilerine önem veren Turkcell Operatörüne..

Turkcell Fatura Nasıl Ödenir?

Turkcell’in zaten alt yapısından daha önce bahsetmiştik, Turkcell hakkında detaylı bilgilere alt kısımda yer alan diğer makalelerimizden ulaşabilirsiniz. Peki Turkcell Faturası Nasıl Ödenir?

İnternet Üzerinden Fatura Ödemek

İnternet üzerinden fatura ödemek için sahip olmanız gereken bir kredi kartına ihtiyacınız vardır. Eğer bir kredi kartına ya da sanal karta sahip iseniz turkcell.com.tr adresinden rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1- turkcell.com.tr adresine gidiniz

2- Sağ üst köşede bulunan Giriş bölümüne tıklayarak açılan pencereye telefon numaranızı ve Turkcell şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz (Turkcell şifrenizi nasıl alacağınızı alt kısımda açıkladık.)

3- Giriş yaptıktan sonra Hesabım bölümüne gidiniz karşınıza Faturalarım açılacaktır.

4- Faturalarım bölümünde yer alan Fatura Ödeme seçeneğine tıkladıktan sonra hangi faturayı ödemek istiyorsanız o faturayı seçiniz.

5- Seçmiş olduğunuz faturanın ardından kredi kartı bilgilerinizi girerek faturayı internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

Turkcell Fatura Merkezlerinden Fatura Ödemek

Size en yakın Turkcell Bayiilerine giderek rahatlıkla faturanızı diler kredi kartından çekerek diler nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Turkcell Faturayı Telefon İle Ödemek

532’yi tuşlayarak dilerseniz müşteri temsilcisine bağlanarak faturayı ödeyebilirsiniz dilerseniz de telesekter yardımıyla kredi kartı bilgilerinizi kullanarak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Turkcell Şifre Almak

turkcell.com.tr adresinde gereken şifrenizi almak için SİFRE yazıp 2222’ye yollayınız. Gelen şifreyi telefon numaranız ile birlikte turkcell.com.tr adresine girerek giriş yapmış olursunuz.

Bizlere sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.