Turkcell Google Play’de TL ile Alışveriş Yapmak

Turkcell Google Play'de TL ile Alışveriş Yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell operatörünü bilen bilir, kendi abonesine diğer operatörlere göre daha fazla değer vermektedir ve kendi abonesi yorulmasın diye girmediği yer yok. Kendi abonelerine kolaylık sağlamak için her türlü gelişmeler yapmakta olan her türlü uygulamaları sunmakta olan Turkcell hakkında son günlerde ihtiyaç olan konulardan biri olan kontör ile Google Play’den alışveriş yapma seçeneği sunmaktadır. Evet evet, yanlış duymadınız diğer operatörlerin örnek almış olduğu davranışlardan biri olan kontör ile Google Play’de bir şey alma seçeneği sayesinde bir çok Turkcell abonesi 2015 yılında gelen seçenek ile 2016 yılında da kredi kartına gerek kalmadan alışverişlerini mobil ödeme yaparak gerçekleştiriyor. Biliyorsunuz ki bir çok kişi güvenlik sorunlarından dolayı internet ortamında alışveriş yapmak yerine yapmamayı tercih ediyor bir bakıma bir çok kişi bu konuda haklı olabilirler. İnternette yer alan bir çok zararlı sitelerden herhangi birinde girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz sonucunda kendinizi biraz değil tam anlamıyla riske atmış olursunuz. Bu durumda imdadımıza yetişen Turkcell tarafından geliştirilen ve oluşturulan (her zamanki gibi) PAYCELL ile sizlerde Google Play’de alışverişlerinizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Kredi kartınız olsun ve ya olmasın kredi kartınızı kullanmadan artık internette güvenli alışveriş yapmak Turkcell ile mümkün. Şimdi gelelim nasıl yapılacağı konusuna, Turkcell ile Google Play’de alışveriş nasıl yapılır?

Kontör İle Google Play’de Alışveriş Yapmak

Turkcell TL ile Google Play’de alışveriş yapmak eskisine göre daha kolay, hadi resimli anlatım yapalım.

PAYCELL seçeneğinden faydalanmak ücretsizdir, faturalı ve ya faturasız hattınızdan(TL ile) Google Play’den alışveriş yapmak oldukça kolaydır, bunun için ilk olarak Google Play uygulamasını açınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Google Play'de TL ile Alışveriş Yapmak - 1

Google Play uygulamasını açıp sol üst köşede yer alan MENÜ işaretine dokunun.

Turkcell Google Play'de TL ile Alışveriş Yapmak - 2

Gelen seçenekler arasında en alt kısımda yer alan hesabım seçeneğine dokunun.

Turkcell Google Play'de TL ile Alışveriş Yapmak - 3

Hesap kısmında yer alan Ödeme yöntemlerine dokunun.

Turkcell Google Play'de TL ile Alışveriş Yapmak - 4

Sadece Turkcell aboneler için geçerli olan Turkcell faturalandırılma seçeneğine dokunun.

Turkcell Google Play'de TL ile Alışveriş Yapmak - 5

Karşınıza gelen formu doldurarak kabul ederek sizlerde artık TL ile yani kontör ile Google Play’de uygulama alabilirsiniz.

Turkcell Kontör ile Uygulama Nasıl Satın Alınır?

Yukarıdaki ayarları yaptıktan sonra artık almak istediğiniz uygulamalara ve ya herhangi bir uygulamada yapmak istediğiniz alışverişlerde SATIN AL butonunu kullanarak alışverişler yapabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PAYCELL Güvenli Mi?
Sadece Turkcell aboneleri için sunulan Paycell ile sizlerde alışverişlerinizi güvenli olarak yapabilirsiniz. Hattınızdaki bulunan TL ile ya da hattınız eğer ki faturalı ise mevcut olan ücreti faturanıza yansıtarak ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Evet bu sistem oldukça güvenli olup sadece bir uygulama satın alırken alacağınız uygulamanın fiyatına dikkat etmeniz yeterli olacaktır.
Herhangi Bir Sorun Yaşar Mıyım?
Turkcell’in tarafından sunulan bu tür seçeneklerde herhangi bir sorun yaşamanız mümkün olmayı güvenli alt yapısıyla alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatta Paycell kullanımı şuan ülkemizde 16 Milyonu geçmiş durumda.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bende ödeme seçeneklerinde sadece kredi kartı ve hediye kodu var,Turkcell le ilgili bir şey yok.Nasıl oluyor