Turkcell Günlük 1GB İnternet 3TL

Turkcell Günlük 1GB İnternet 3TL

Sponsorlu Bağlantılar

Efendim eğer Turkcell sizin bulunduğunuz bölgede sorunsuz bir şekilde çekiyor ise emin olun benden daha şanslısınız. Bunu bütün kalbim ile söyleyebilirim, bizim evde yani şuan bulunduğum ortamda Turkcell çekmiyor, ama dışarda kapının önünde Turkcell şatur şutur çekiyor bunu anlamış değilim. Sanırım Turkcell beni istemiyor, bizde Avea kullanıyoruz Vodafone kullanıyoruz. Turkcell sadece bizim evde çekmez iken her yerde çekmesi de zoruma gitmiyor değil, Turkcell’in başka ortamlarda full çekmesine gerçekten hayranım ve İnternet paketlerininde oldukça kullanışlı tamamen müşteriye hitap eden paketleri olduğu içinde bu operatöre hastayım diyebilirim. Her neyse bugün sizlere Turkcell‘in yapmış olduğu bir kampanyadan söz etmek isterim, son zamanlarda bir çok operatöre göre lider konumda olan Turkcell’in vermiş olduğu günlük 1GB paketi hakkında sizlere bilgi vereceğim. Bu paketi yapmadan önce mutlaka Turkcell’in belirlemiş olduğu kriterlere uymanız gerekmektedir. Paket sadece wap ve internet ayarlarını kullanan müşteriler için geçerlidir, yani paketi yapabilirsiniz eyvallah ama internet ayarınız wap ve internet olması gerekmektedir. Telefonu WİFİ olarak kullanarak İnternet paketinizi Tabletten ve ya Bilgisayarınızdan kullanmanıza izin vermeyen Turkcell, farklı bir dns / wap ayarlarına sahip olan bir tarayıcı kullanmanıza da izin vermiyor. Eğer kullanırsanız yapmış olduğunuz 1GB’lık paket o tarayıcı için geçerli olmayacaktır. Yapacağınız 1GB Günlük İnternet Paketi’nin hızı ortalama olarak en üst seviye 7.2 Mbps’tır. Günlük 1 GB İnternet Paketinden hem faturalı hemde hazır kart sahipleri 1 GB paketini 3 TL karşılığında 24 saat boyunca kullanabilirler. 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olan Turkcell Günlük 1 GB paketini yapmak için, turkcell.com.tr adresine giderek buradan sağ üst köşede yer alan Giriş seçeneğine tıklayarak Turkcell numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra altta vermiş olduğum linke giderek paketi turkcell.com.tr adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Unutmayın 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/turkcell-com-tr-ye-ozel-indirimli-internet-paketleri-gunluk-1-gb

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Beraber kozbon ben genç turkcelliyim acil internet lazım icra yazmış olduğunuz tüm kampanyaları denedim 1-2 tanesi hariç hiçbiri olmadı başka kampanya lütfen acil yarın a kadar bulmam lazim