Turkcell Hattım Evde Çekmiyor Ne Yapabilirim?

Turkcell Hattım Evde Çekmiyor Ne Yapabilirim?
Turkcell bizim evde çekmiyor, Turkcell iş yerimde çekmiyor, Turkcell okulda çekmiyor şeklinde birçok şikayetiniz varsa ve elinizden gelen bir şey yoksa bu durumu neden Turkcell yetkililerine bildirmiyorsunuz ki.. Aynı şekilde Turkcell benim evde çekmiyor lakin okulda, parkta, cafelerde harika mükemmel çekiyor ne oluyorsa bizim evde çekmemeye başlıyor. Bu durum hakkında 532yi arayarak yetkili bir arkadaşa durumu şikayet ettim. Bana turkcell.com.tr adresinden alt kısımda bulunan şikayet bölümünden durumu şikayet etmemi söylediler. Bu durum sonrasında şikayetimi turkcell.com.tr üzerinde bulunan şikayet formu üzerinden şikayetimi yolladım ve ertesi gün 532’den yetkili bir arkadaş beni aradı ve durumun bölgesel olduğunu bu sorun hakkında araştırmalarını yapacaklarını söylediler. Geçtiğimiz gün sokağımıza 2 araç geldi sokak hakkında bilgiler topladılar bir şey ölçüp gittiler..

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Hattım Evde Çekmiyor Ne Yapabilirim?

Sizde bu durum için olaya müdahale edilmesi için hemen turkcell.com.tr adresine giderek sağ üst köşeden giriş yapınız ve http://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/genel-bakis/turkcell-musteri-memnuniyeti-politikasi/sikayet-talebi sayfasına giderek buradan şikayet türünü seçip gereken alanları doldurarak şikayetinizi dile getirin. Emin olun ki bu sorun hakkında detaylı araştırmalar yapıyorlar..
Bu metni bize gönderen Sinan kardeşimize teşekkür ederiz, sizde bu tür sorunları dile getirmek için kozbon@kozbon.com adresinden iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Boğazlar Antlaşması Montrö Sözleşmesi Nedir? başlıklı yazı da montrö amortisör, montrö anlaşması ve montrö anlaşmasının bitiş tarihi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Benim tel her yerde cekiyor ama evde cekmiyor. aile uyelerininki cekiyor hatti baska tele takiyorum yine ayni durum soz konusu. Simdi sıkntı telde olsaydi eger baska telde ayni sorun cikmazdi diye dusunuyorum. Hatlarda boyle sıkıntılar cıkıyir mu ki?

  • Kozbon

   Merhaba Serhat, bulunduğunuz bölgede Turkcell çekmiyor bu durum için Turkcell ile iletişime geçerseniz sorunu çözeceklerinden eminim.

 2. iPhone marka telefonumu bir üst modeli ile değişene kadar ve yine benim bir yıl boyunca aramalarım sonucu evimin her köşesinde Turkcell çekiyordu. Ne olduysa telefonumu değiştirdiğim gecen hafta pazar günü eve gelince Türkcell çekmemeye başladı. Arama yapamadığım gibi telefonum açık olmasına rağmen beni arayan numaralar birkaç saat sonra sms olarak geliyor. Evime girdiğim andan itibaren cep telefonumla bağlantım kopuyor. Türkcell şikayet kısmına iki kere şikayette bulundum. 532 müşteri hizmetlerini evden arama yapamadığım için işe gidince aradım. Ne yazık ki yeni talep oluşturamıyorlarmış. Adresimi, numaramı bildirmeme rağmen şu ana kadar hiçbir yetkili ağız aramadı beni, hoş akşam arasalar ulaşılamıyor mesajı gidecek. Aynı sorun binadaki diğer Turkcell’lerde de var. Beşiktaş yıldız mahallesi serencebey yokuşundaki çekmeme problemini bir an önce halletmenizi umuyorum. İletişim bilgilerim daha önce size yazmış olduğum şikayet mesajlarında var. Sürekli sabit şekilde gönderdiğiniz “çalışmalarımız devam ediyor” mesajlarınızı, “çalışmalarımız tamamlandı, sorun giderildi” şeklinde görmek istiyorum. Telefonumun çekmemesi nedeniyle iş kaynaklı çok ciddi sıkıntılar yaşadım, halen de yaşıyorum. Sorunun en kısa sürede giderilmesi durumunda bangır bangır çeken diğer operatörlerden birine bina sakinleri olarak geçeceğiz.

 3. 532 aradım bana yapmam gereken herşeyi telefon üzerinden yaptırdılar ve yine çalışmadı sonrasında telefonumu aldığım yere getirdim orda çektiği için biz bişey yapamayız dediler aylardır bu sorunla uğraşıyorum hattımıda 3 kes değiştirdim yedek hat olarak napmam gerekiyor

 4. Bizim evde hiç telefon çekmiyor 10 telefon var hiç bir çekmiyor çok uzun zamadir böyle yardım etin artik

  • Kozbon

   Merhaba Veysi, bu durumu Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak bildirebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede yapılacak olan çalışmalar sonucunda uygun olan bölgedeki sorunlar çözülecektir.

 5. Merhaba. Benim telefonum ilk baslarda evde de çekiyordu. Ama sonra ne olduysa çekmemeye basladi bende anlamadim. Hiçbir yerde çekmiyor. Servise göndermekten baska yapabilecegim bi sey var mi?

  • Kozbon

   Merhaba Sevval, Evinizde diğer telefonlar ve operatörler çekiyor mu? Şimdi olayı ele alırsak şöyle bir şey söz konusu; Sorun telefonda mı yoksa, hattınız damı? Bunu öğrenmek için başka bir telefona bakarak Turkcell’in çekip çekmediğini öğrenin. Eğer başka telefonun şebekesi sorunsuz şekilde çalışıyor ise sorun sizin telefondadır. Teknik servise gönderebilirsiniz, kontrol etmeden önce göndermeniz mantıksız olur.

 6. Böyle bir olay başınıza geldiği zaman mutlaka bildirmeniz gerekli. GSM operatörü önemli değil. Bütün operatörlerde bu tarz hizmetler söz konusu.

 7. Teşekkürler bende arıyorum hemen evimde hiç çekmiyor.

 8. Aynı durum avea hattında da geçerli…

 9. Her hattın çekmediği bazı alanlar oluyor maalesef. 2015 yılında hala bu sorunlar var.

 10. evin bazı bölgelerinde yaşıyorum çekim sorununu. hem internet hem de hat bazen problem yaşatabiliyor

 11. evet haklısınız bizim evdede turkcell çekmiyor ama diğer hatlar çekiyor nedense

  • Merhaba Banu Hanım, bu sorunu turkcell.com.tr adresinden ya da bit.ly/TurkcellHizmet adresinden şikayetinizi bizlere iletebilirsiniz.