Turkcell Hesabım 1GB Bedava İnternet

Turkcell Hesabım 1GB Bedava İnternet

Yaşanan olaylardan dolayı, Turkcell operatörü bütün abonelerine yakınlarıyla iletişim kurabilsin diye ücretsiz konuşma, SMS ve internet paketi verildi. Hattınız da aktif değil ise kısa sürede sizin hattınıza da tanımlanacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell’in sunduğu hizmetlerden biri olan Turkcell Hesabım uygulamasını telefonlarınıza indirip kullanarak sizlerde Turkcell’in kendi abonesi için verdiği 1GB bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Turkcell’in bu verdiği 1GB kampanyasını toplamda 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilmek için sizlerde telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulaması ile telefonunuzdan bir çok hat işlemlerinizi bu uygulama üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmadan ve herhangi bir kişiden destek almadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulaması ile bir çok tarifeden faydalanabilir ve Turkcell’in sunduğu hizmetleri inceleyebilir ve hat işlemlerinizi Turkcell Hesabım uygulaması kullanarak yapabilirsiniz. 2016 Nisan ayından itibaren geçerli olan kampanyalardan olan Turkcell Hesabım uygulamasını sizlerde daha önceden hiç telefonlarınıza indirmediyseniz hemen telefonlarınızda bu uygulamayı indirerek telefon numaranızı ve Turkcell şifrenizi kullanarak uygulamaya giriş yapıp Turkcell’in kendi müşterisine verdiği haftalık 1GB Turkcell bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasını App Store (İphone kullanan kişiler için) ve Google Play (Android kullanan kişiler için) mağazalarından telefonlarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer tarafınıza Turkcell’den 1GB hediye internet gelmediyse, daha önceden Turkcell Hesabım uygulamasını indirdiğiniz için olabilir. Turkcell Hesabım uygulaması sadece ilk defa kullanacak olan kişiler için geçerlidir. Turkcell Hesabım uygulaması ile bir çok işlemlerinizi telefonunuzdan herhangi birinden destek almadan kendi başınıza yapabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasından bedava internet alabilmek için, HESABIM 1GB yazarak SMS ile 2222’ye ve ya 2200 adreslerine kısa mesaj göndererek sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyalarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız bir önceki yazımız olan Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza göz atarak buradan mevcut hediye internet tarifelerini görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Turkcell Bedava İnternet başlıklı yazı da Turkcell bedava internet, turkcell bedava internet 2015 ve turkcell bedava internet ayarları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.