Turkcell T60 Ne Zaman Çıkacak?

turkcell-t60-ne-zaman-cikacakTurkcell son zamanlarda yapmış olduğu sahur paketiyle oldukça dikkat çekmiş olup, bu sever de yeni bir akıllı telefonuyla geliyor. Uzun zamandır adını duymuş olduğumuz Turkcell T60 hakkında kısa ve detaylı yazılar paylaşacağız ve Turkcell T60 Ne Zaman Çıkacak, Turkcell T60 Özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kısa bir süre içerisinde turkcell.com.tr adresinden ve merkezi satış mağazalarından satışa sunulacak olan Turkcell T60, 129 gram ve 7,8 mm inceliğinde olup hafifliği ve inceliğiyle kendini belli eden telefonlardan biri olup 8 çekirdekli 1,5 GHZ işlemcisiyle diğer telefonlara taş çıkaracak diyebilirim. Siyah ve Beyaz renklerden oluşan telefonun 2GB Ram özelliğine ve gelişmiş kamera özelliğine sahiptir. Özellikle 13 MP arka, 5 MP ön kamerasıyla çok konuşulacak olan Turkcell T60, 16 GB dahili hafıza sahipken ayrıca 32 GB’a kadar artırılabilir hafızasıyla istediğiniz bütün dosyaları, fotoğrafları, videolarınızı telefonunuzda barındırabilir ve en yüksek dosyalara sahip olan oyunları da indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Kolay kullanıma sahip olan Turkcell T60, 799 Lira fiyatı ile müşterisiyle buluşacak. Ayrıca telefon Android 5.0 Lollipop sürümüyle geliyor ve ZTE tarafından üretiliyor. Satışa ne zaman çıkacağı şuan için belli değil, lakin ön sipariş için turkcell.com.tr adresini sürekli takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kozbon

    Turkcell, Turkcell T60 modelini ön satışa dün geceden itibaren satışa sundu. 29 hazirandan itibaren bütün Turkcell mağazalarında bulabilirsiniz.