Turkcell T70 Özellikleri ve Fiyatı

Turkcell T70

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell yine kalitesini konuşturmaya devam ediyor, T60 telefonlarında göstermiş olduğu performanstan sonra bir çok kişinin gönlünü fetheden Turkcell operatörü geçtiğimiz günlerde piyasaya sunmak için hazırladığı T70 modelinin nihayetinde özelliklerini herkes için paylaşmış durumda. Son dönemlerde aranan konulardan olan Turkcell T70 özellikleri ve Turkcell T70 fiyatı nihayetinde açıklandı. T70 telefonları diğer telefonlara göre fiyatına göre oldukça iyi bir konumda iken mağazadan teslim almanız durumunda bu cihazı ortalama olarak 650TL kadar bir fiyata satın alabilirsiniz. 133 gram ağırlığında olan Turkcell T70 modelinde bulunan 4.5G uyumluluk ile artık internete daha hızlı  bağlanmaya hazır olun.  Bu fiyata göre 2GB Ram özelliği sunan Turkcell diğer telefonlara oldukça üstün bir fark atarak toplamda 4 çekirdekli işlemcisi ile görenleri hayrete düşürmektedir. 5.2 inç büyüklüğüne sahip olan Turkcell T70 modelinde bulunan bir diğer özellik ise kullanımı diğer telefonlara göre daha kolay ve daha sade. Ayrıca Turkcell’in kendi sunduğu uygulamalar ile birlikte gelen Turkcell T70 modelinin ön kamerası 5MP iken arka kamerası 8MP’dir. Sizlerde 2016 senesinde Turkcell T70 ile bir çok fotoğraf çekilebilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell T70 Özellikleri

  • 5MP Ön kamerası / 8 MP Arka kamerası,
  • 2GB Ram ve 4 çekirdekli işlemci,
  • Kolay kullanıma sahip arayüz tasarımı,
  • Turkcell’in kendi sunduğu uygulamalar yüklü,
  • 5.2 büyüklüğüne sahip olan HD Ekran,
  • 133 gram ağırlında ve 7.8 mm inceliğe sahip,
  • Son olarak, bir çok telefonda bulunmayan özelliklerden olam 4.5G özelliğine sahip olan Turkcell T70 ile hızlı internet garantisi.

Turkcell T70 Fiyatı

Mağazadan teslim alacak olan kişiler için toplamda 650 TL kadar bir fiyat karşılığında Turkcell Mağazalarından satışa sunulduktan sonra satın alabilirsiniz.

Turkcell T70 Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.