Turkcell’e Numaramı Nasıl Taşırım?

Turkcell'e Numaramı Nasıl Taşırım?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell oldukça başarılı bir reklama da imza atmış, izlemiş olduğum en güzel reklamlardan biri diyebilirim. Artık birileri Turkcell’e dur demesi gerekli, adamlar artık ayağımıza kadar hizmet vermeye başladılar ilerde artık her Türk vatandaşına ait bir Turkcell Müşteri Temsilcileri verecekler diye korkuyorum. Düşünsenize operatörünüzle herhangi bir sorun olduğunda pat hemen arayacaksın, “ya hacı geçen gün böyle bir paket yapmıştım seninle beraber seçmiştik bunu şununla değiştirelim” şeklinde konuşmalarımız olacak diye korkuyorum Turkcell ile aramızda herhangi bir resmiyet kalmayacak ve sanki bizdenmiş gibi biri olacak diye korkuyorum. Ki zaten ayağımıza kadar hizmet getiren, bizi yormayan bir operatör bunu da yapar diye düşünüyorum. Her neyse efendim, Turkcell’in yeni müşterilerine yapmış olduğu kıyak bir olaydan bahsedeceğim. turkcell.com.tr adresinden başvuru formunu doldurarak kolaylıkla numaranızı değiştirebiliyorsunuz. Ve üstelik bununla kalmayan Turkcell size 65TL’lik değerinde olan 8GB internette hediye ediyor. Sizlere turkcell’in bu yeni başlatmış olduğu kampanyadan söz edeceğim, umarım memnun kalırsınız şayet ben bu olaydan oldukça çok memnun kaldım sadece İnternet üzerinden 5 Adımla Form doldurarak numaramı kolaylıkla Turkcell’e taşıyabiliyorum inanılacak gibi değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapmanız tek işlem aşağıda paylaşmış olduğum link üzerinden başvuru formuna kolaylıkla gidebilirsiniz. Eğer bir şirketiniz var ise şirketiniz için hemen uygun bir paketi belirleyerek Şirketim İçin bölümünden kolaylıkla şirketiniz için doğru seçim yapabilirsiniz. Eğer bireysel bir müşteri iseniz yapmanız gereken tek işlem Kendim İçin seçeneğine tıklayarak kendinize en uygun bir paketi seçerek bir diğer adıma geçiş yapabiliyorsunuz. Gelin bu adımlar neler kısaca bunlardan da bahsedeyim.

https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/numara-tasima

Turkcell Numara Taşımak

Yeni faturalı olacak hattınız için gereken ve sizi en iyi şekilde temsil eden, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayacak olan bir paketi seçiyorsunuz. Ardından bir sonraki adıma geçerek bu kısıma telefon numaranızı giriyorsunuz ve devam işaretine basarak bir sonraki adıma geçiyorsunuz. Bu adımda karşınıza kişisel bilgileriniz çıkacaktır bu kısıma kişisel bilgilerinizi gererek bir sonraki adıma geçerek gereken iletişim bilgilerinizi girip bu formu onaylıyorsunuz. Ardından bir süre sonra kapınıza kadar hattınız geliyor. Hattınız gelmeden önce Turkcell sizinle iletişime geçerek son bir kez daha onay alıyor, daha sonra taşıma işlemleri başlıyor. Dediğim gibi efendim, adamlar hem kapınıza kadar gelip numaranızı taşıyor hem de size hediye internet veriyor daha ne olsun?

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan 2015 Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazı da sahur 2222, sahur paketi ve turkcell 2015 ramazan paketi hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.